Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2022. július 31.
534654 Összes oltás

Könyvtár

Nyitvatartás a nyári időszakban:

július 4. – július 29. között, valamint augusztus 22. – augusztus 26. között:
Hétfő: 9:00 – 18:00
Kedd – Csütörtök: 9:00 – 16:00
Péntek: 9:00 – 14:00

augusztus 1. – augusztus 19. között: ZÁRVA

Nyitvatartás szorgalmi időszakban:

Hétfő: 9:00 – 19:00
Kedd: 8:00 – 19:00
Szerda: 8:00 – 19:00
Csütörtök: 8:00 – 19:00
Péntek: 9:00 – 16:00

Nyitvatartás vizsgaidőszakban:

Hétfő: 9:00 – 19:00
Kedd: 9:00 – 16:00
Szerda: 9:00 – 16:00
Csütörtök: 9:00 – 19:00
Péntek: 9:00 – 16:00

Beiratkozás, kölcsönzés, hosszabbítás

Telefon: 06-1-486-5959

Tájékoztatás

Telefon: 06-1-486-5955
E-mail: konyvtar@se-etk.hu

Könyvtárközi szolgáltatás kérése

cikkmásolat kérése: sokie@se-etk.hu, konyvtar@se-etk.hu

eredeti dokumentum, könyv kölcsönzése: kovacs.emese@se-etk.hu

Szabályzó dokumentumok

Gyűjtőköri Kódex

Könyvtárhasználati Szabályzat

Fenntartói nyilatkozat

Munkatársak

A könyvtár munkatársai

Ha hibás, vagy hiányzó adatot talál, kérjük jelezze szervezeti egységünk titkárságán.

A telefonkönyvben található adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.

ETK Dékáni Hivatal
ID: 278
Kakuk Marianna
ügyvivő szakértő , hivatalvezető
48-65912, kakuk.m@se-etk.hu
Berger Virginia
igazgatási szakértő
48-65819, berger.virginia@se-etk.hu
Burka Csaba
oktatástechnikus
48-64814, burka.csaba@se-etk.hu
Császár Gábor
titkársági szakértő, Egészségtudományi Doktori Iskola
48-65901, csaszar.gabor@se-etk.hu
Feketéné Bányai Mária
adminisztratív munkatárs
48-65910, feketene@se-etk.hu
Ferenczi Tibor
rendszergazda
48-65807, ferenczit@se-etk.hu
Frim Anna Csilla
igazgatási szakértő
48-64919, dora.anna@se-etk.hu
Haller Gábor
vezető koordinátor
48-65806, haller.g@se-etk.hu
Harmat Réka
igazgatási szakértő
48-64868, harmat.reka@se-etk.hu
Horváth Benedek Balázs
adminisztratív koordinátor
48-65911, horvath.benedek@se-etk.hu
Horváth Zsolt Ferenc
oktatástechnikus
272-1390, 106 horvathzs@se-etk.hu
Kámán Éva Mária
igazgatási szakértő
48-65917, kaman.eva.maria@se-etk.hu
Kocsis Kinga
igazgatási szakértő
48-65902, kocsis.kinga@se-etk.hu
Leel-Őssy Erika
titkársági szakértő
48-65829, leel.ossy.erika@se-etk.hu
Mészáros Katalin Józsa
oktatásszervezési szakértő
48-64919, meszaros.katalin@se-etk.hu
Rózsa-Oltvölgyi Nóra
adminisztratív koordinátor
48-65845, oltvolgyi.nora@se-etk.hu
Sárközi Anikó Irén
igazgatási szakértő
48-64857, sarkozi.aniko@se-etk.hu
Takács Johanna
titkársági szakértő
48-65920, takacs.johanna@se-etk.hu
Tóth Tibor Tamás
rendszergazda
48-65804, t.tibor@se-etk.hu
Varga Attila
adminisztratív munkatárs
48-65914, varga.attila@se-etk.hu
ETK Könyvtár
ID: 259
Áncsán Gizella
könyvtáros, MTMT adminisztrátor
48-65951, ancsan.gizella@se-etk.hu
Dóri Judit
jegyzetbolti ügyintéző
48-65860, dori.judit@se-etk.hu
48-65954, hamori.lili.nora@se-etk.hu
Dr. Hegedűs Andrea
könyvtáros
48-65954, hegedus.andrea@se-etk.hu
Kiss Richárd
könyvtáros
48-65955, kiss.richard@se-etk.hu
Kovács Emese
könyvtáros
48-65953, kovacs.emese@se-etk.hu
Nistor Eliza
könyvtáros
48-65953, nistor.eliza@se-etk.hu
Orbán Zsófia
könyvtáros
48-65954, orban.zsofia@se-etk.hu
Soki Edit
könyvtáros
48-65950, sokie@se-etk.hu
Tampu Ferenc
könyvtáros
48-65952, tampuf@se-etk.hu
ETK Tanulmányi Osztály
ID: 260
Grigoriu Andrea
osztályvezető
48-65945, grigoriu.andrea@se-etk.hu
Árvai Zsanett
tanulmányi koordinátor, Hallgatói Információs Iroda
48-65940, arvai.zsanett@se-etk.hu
Bánki Andrea
tanulmányi koordinátor
48-65948, banki.andrea@se-etk.hu
Boskó-Németh Eszter
tanulmányi koordinátor
48-65943, nemeth.eszter@se-etk.hu
Buzás Andrea
tanulmányi szakértő
48-65947, buzas.andrea@se-etk.hu
Fodor Péter Józsefné
tanulmányi szakértő
48-65956, fodor.krisztina@se-etk.hu
Gergye Anita
tanulmányi koordinátor
48-65905, gergye.anita@se-etk.hu
Hannya Zakiya
tanulmányi szakértő
48-64970, hannya.zakiya@se-etk.hu
Herczeg Panna
tanulmányi szakértő
48-65909, herczeg.panna@se-etk.hu
Kovács Nóra
tanulmányi koordinátor
48-65935, kovacs.nora@se-etk.hu
Majercsik Verica
tanulmányi koordinátor
majercsik.verica@se-etk.hu
Nágel Józsefné Éva
tanulmányi szakértő
48-65930, nageljne@se-etk.hu
Némethné Sturcz Éva
tanulmányi szakértő
48-65942, sturcz.eva@se-etk.hu
Neszt Orsolya Rita
tanulmányi szakértő
48-65916, neszt.orsolya@se-etk.hu
Szádeczki Krisztina
tanulmányi koordinátor
48-65946, szadeczki.krisztina@se-etk.hu
Székely Fruzsina Judit
tanulmányi szakértő
48-65905, szekely.fruzsina@se-etk.hu