Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. április 13.
151021 Összes oltás
13682 Beoltott Semmelweis Polgár

Könyvtár

A Könyvtár nyitvatartása szorgalmi időszakban

Hétfő

09.00-19.00

Kedd-csütörtök

08.00-19.00

Péntek

09.00-16.00

A nyitvatartás esetleges változásáról  a könyvtári hirdetőtáblán tájékoztatjuk az érdeklődőket.

Zárás előtt egy órával a beiratkozás befejeződik, de kölcsönzés és helyben használat továbbra is lehetséges hétfőtől csütörtökig 18.45-ig, illetve pénteken 15.45-ig.

Beiratkozás, kölcsönzés, hosszabbítás

Telefon: 06-1-486-5959

Tájékoztatás

Telefon: 06-1-486-5955
E-mail: konyvtar@se-etk.hu

Könyvtárközi szolgáltatás kérése

cikkmásolat kérése: sokie@se-etk.hu, konyvtar@se-etk.hu

eredeti dokumentum, könyv kölcsönzése: szajanik@se-etk.hu

Szabályzó dokumentumok

Gyűjtőköri Kódex

Könyvtárhasználati Szabályzat

Fenntartói nyilatkozat

Munkatársak

A könyvtár munkatársai

Ha hibás, vagy hiányzó adatot talál, kérjük jelezze szervezeti egységünk titkárságán.

A telefonkönyvben található adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.

ETK Könyvtár
ID: 259
Áncsán Gizella
könyvtárvezető, MTMT adminisztrátor
48-65951, ancsan.gizella@se-etk.hu
Dóri Judit
jegyzetbolti munkatárs
48-65860, dori.judit@se-etk.hu
Hámori Lili Nóra
olvasószolgálat
48-65954, hamori.lili.nora@se-etk.hu
Háriné Szajáni Krisztina
olvasószolgálat, könyvtárközi kölcsönzés
48-65953, szajanik@se-etk.hu
Kiss Richárd
olvasószolgálat
48-65955, kiss.richard@se-etk.hu
Orbán Zsófia
olvasószolgálat, MTMT adminisztrátor
48-65954, orban.zsofia@se-etk.hu
Soki Edit
folyóirat felelős, MTMT adminisztrátor
48-65950, sokie@se-etk.hu
Tampu Ferenc
könyvbeszerzés, jegyzetkiadás
48-65952, tampuf@se-etk.hu
Tampu Krisztián
olvasószolgálat
48-65954, tampu.krisztian@se-etk.hu
ETK Tanulmányi Osztály
ID: 260
Czakó Piroska
ügyvivő szakértő, osztályvezető
48-65945, czako.piroska@se-etk.hu
Bánki Andrea
ügyintéző
48-65948, banki.andrea@se-etk.hu
486-5946, bartha.ariana@se-etk.hu
Buzás Andrea
ügyintéző
48-65947, buzas.andrea@se-etk.hu
Csábri Mónika
ügyintéző
48-65935, csabri.monika@se-etk.hu
Debrey Judit
ügyintéző
48-65942, debrey.judit@se-etk.hu
Leiter Zoltánné
ügyintéző
48-65956, leiterne@se-etk.hu
Majercsik Verica
ügyintéző, információs irodai munkatárs
48-65940, majercsik.verica@se-etk.hu
Nágel Józsefné
ügyintéző
48-65930, nageljne@se-etk.hu
Németh Eszter
tanulmányi ügyintéző
48-65943, nemeth.eszter@se-etk.hu
48-65916, neszt.orsolya@se-etk.hu
Rácz Barnabás
ügyintéző
486-5905, racz.barnabas@se-etk.hu
Szádeczki Krisztina
tanulmányi ügyintéző
486-5940, szadeczki.krisztina@se-etk.hu
48-65905, szekely.fruzsina@se-etk.hu
Trencsényi Mónika
ügyvivő szakértő
48-64970, trencsenyi.monika@se-etk.hu
Venyigei Katalin
ügyintéző
48-65944, venyigei.katalin@se-etk.hu
ETK Dékáni Hivatal
ID: 278
Kakuk Marianna
ügyvivő szakértő , hivatalvezető
48-65912, kakuk.m@se-etk.hu
Berger Virginia
ügyvivő szakértő
48-65819, berger.virginia@se-etk.hu
Burka Csaba
ügyintéző (oktatástechnikus)
48-64814, burka.csaba@se-etk.hu
Császár Gábor
titkár, Egészségtudományi Doktori Iskola
48-65901, csaszar.gabor@se-etk.hu
Csíkos Edvin
oktatástechnikus
48-64998, csikos.edvin@se-etk.hu
48-65910, feketene@se-etk.hu
Ferenczi Tibor
rendszergazda
48-65807, ferenczit@se-etk.hu
Frim Anna
ügyvivő szakértő
486-4919, dora.anna@se-etk.hu
Haller Gábor
rendszergazda
48-65806, haller.g@se-etk.hu
Harmat Réka
ügyvivő szakértő
48-64868, harmat.reka@se-etk.hu
Horváth Benedek Balázs
ügyvivő szakértő
48-65911, horvath.benedek@se-etk.hu
Horváth Zsolt Ferenc
oktatástechnikus
272-1390, 106 horvathzs@se-etk.hu
Kámán Éva Mária
ügyvivő szakértő
48-65917, kaman.eva.maria@se-etk.hu
Kocsis Kinga
ügyvivő szakértő
48-65902, kocsis.kinga@se-etk.hu
Leel-Őssy Erika
ügyvivő szakértő
48-65829, leel.ossy.erika@se-etk.hu
Oltvölgyi Nóra
ügyintéző
48-65845, oltvolgyi.nora@se-etk.hu
Sárközi Anikó
ügyvivő szakértő
48-64857, sarkozi.aniko@se-etk.hu
Szlovenszki Gergő
ügyvivő szakértő
48-65817, szlovenszki.gergo@se-etk.hu
Takács Johanna
szerkesztőségi titkár
48-65920, takacs.johanna@se-etk.hu
Tóth Tibor Tamás
ügyintéző (rendszergazda)
48-65804, t.tibor@se-etk.hu
Varga Attila
ügyintéző
48-65914, varga.attila@se-etk.hu