A Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar
Családgondozási Módszertani Tanszéke szeretettel

meghívja az

V. Országos Tudományos Védőnői Fórumra, melynek címe:

Magyarországi védőnőképző intézmények hallgatói tudományos fóruma

Rendhagyó konferenciára invitáljuk Önt és munkatársait! 5. alkalommal kerül megrendezésre a védőnő képzőhelyek közötti tudományos fórum, melynek előadói elsősorban a tudományos munkában elmélyülő védőnő hallgatók, akik munkájukat oktatói mentorálás mellett végzik. Az előadásokat Dr. Réthy Lajos Attila Ph.D, habil, főiskolai tanár – a Családgondozási Módszertani Tanszék tanszékvezetője – nyitja meg, előadásának címe: „Az első 1000 életnap szerepe a civilizációs betegségek megelőzésében”.

A nap többi részében további 11 fő védőnő hallgató igen érdekes előadása hangzik el, a védőnői munkához kapcsolódóan, többféle témában.

A program időpontja: 2024. május 10. 9.00 -15.00
A regisztráció 8.00-tól 8.45-ig tart.

A program helyszíne: Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar (1088 Budapest, Szentkirályi utca 12-14., Kossuth Zsuzsa épületrész 1.13-as előadóterem)

A programon való részvétel ingyenes, azonban előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni 2024. május 06-ig IDE kattintva lehetséges.