A Tudományos Diákkör (TDK) páratlan lehetőséget kínál a hallgatók számára, hogy a tudomány izgalmas világában elmerüljenek és saját érdeklődési körükben új ismeretekre tegyenek szert. Ez a fórum nem csupán a kutatási folyamatok megismerésére nyújt lehetőséget, hanem arra is, hogy a résztvevők az eredményeket megosszák a szélesebb tudományos közösséggel, így hozzájárulva az akadémiai párbeszédhez.

A TDK keretein belül kiváló lehetőség nyílik, hogy a hallgatók fejlesszék kritikai gondolkodásmódjukat, elemző és problémamegoldó, valamint prezentációs készségeiket. A résztvevők egy olyan inspiráló közösség tagjává válhatnak, ahol hasonlóan elkötelezett hallgatókkal és mentorokkal dolgozhatnak együtt.

A Kar TDK tevékenysége szerves részét képezi az Egyetemi Tudományos Diákkörnek. Minden kapcsolódó információ az egyetemi TDK honlapon érhető el.

Kari TDK hírek