2022. november 26-án tartotta meg Kari Tudományos Diákköri eseményét a Semmelweis Egyetem Pető András Kar. A kari TDK eseményen való részvétel előfeltétele az Országos Tudományos Diákkörön való megmérettetésnek. Az öttagú zsűri tagjai: Gál Franciska, dr. Földesi Renáta, dr. Matos László, dr. Mascher Róbert és dr. habil Szilárd Zsuzsanna. A következő hallgatói eredmények születtek:

Különdíjban részesült hallgatók

Bleszák Nóra: Zsálya alkalmazásának hagyománya, tapasztalatai a konduktív nevelésben

Témavezetője: Vissi Tímea

Lobmayer Kornélia: Konduktorhallgatók nézetkutatása

Témavezetője: dr. Túri Ibolya

Rusz Dalma: A taktilis szenzoros rendszer zavarának hatása a járáskép alakulására

Témavezetője: Pázmándi Eszter

III. helyezett

Czakó Bendegúz: Konduktorhallgatók nézetkutatása

Témavezetője: dr. Túri Ibolya

II. helyezett

Surányi Sára: Nem vagy alig beszélő atipikusan fejlődő gyermekek beszédértésének vizsgálata

Témavezetője: Pintér Henriett

I. helyezett

Haga Orsolya: Tipikus és atipikus gyermekek szülei számára alkalmazható, szülőket ösztönző,

otthon, családi környezetben végezhető anyanyelvi foglalkozások adaptálása

Témavezetője: Pintér Henriett

Gratulálunk a Tudományos Diákköri kutatásokat folytató hallgatóinknak és a témavezetőjüknek, és kívánunk eredményes felkészülést az Országos Tudományos Diákköri részvételhez!

Pintér Henriett

(SE PAK TDK Kari TDK felelős)