A tanév első tudományos ülésén bemutatkoztak a kar újonnan alakult szakmai műhelyei. A műhelyek vezetői ismertették kutatási portfoliójukat, kutatási céljaikat és tématerületeiket, valamint a műhelyhez kapcsolódó tervezett hallgatói aktivitásokat és feladatokat.

A szakmai műhelyek prioritásként kezelik, hogy támogatást adjanak a hallgatói TDK munkák eredményességéhez, illetve a műhelymunkák további leendő publikációk forrásai is lehessenek egyben. A tudományos ülés keretében ismertetésre került a hallgatói TDK munka Semmelweis Egyetem által támogatott formája, a tanév TDK-hoz kapcsolódó releváns határidői, teendői. A tudományos ülés végén bemutatásra került a Tudomány és Hivatás kari folyóirat legfrissebb száma is.

Dr. Túri Ibolya
Fotó: Dr. Mascher Róbert