A British Telecommunications jóvoltából az I. Sz. Bókay Gyermekklinika 53-s épületében található két oktató terem is kifestésre került.

Klinikánk a Semmelweis Egyetem részeként az orvos- és gyermek-szakorvosképzés helye is: a klinikán 3 nyelven, magyarul, angolul és németül zajlanak kórtermi gyakorlatok. A Gyermekklinikán több fakultatív kurzust tartanak, egy 11 alprogramot tartalmazó doktori iskola működik. A Klinika oktatói sokirányúan vesznek részt a gyermekgyógyászati és számos más terület posztgraduális és rezidensképzésében, a dietetikusok gyakorlati oktatásában és többféle ápolói és szakápolói programban.

Hálásan köszönjük a BT Careers önkénteseinek önzetlen munkáját, és hogy a jövőre irányuló oktatói és gyógyító munkánkat is támogatják!
——————————
„Egy kicsit a Kicsiknek”