Nagyon köszönjük a Ne dobd ki Alapítvány csapatának, hogy időről időre gondolnak ránk! 🥰

A mai napon egy 165 cm-es LED TV készüléket adományoztak Klinikánknak, amely az egyik oktató teremben fog helyet kapni, jelentős segítséget biztosítva ezáltal oktatási tevékenységünkben.
Klinikánk a Semmelweis Egyetem részeként az orvos- és gyermek-szakorvosképzés helye is: a klinikán 3 nyelven, magyarul, angolul és németül zajlanak kórtermi gyakorlatok. A Gyermekklinikán több fakultatív kurzust tartanak, egy 11 alprogramot tartalmazó doktori iskola működik. A Klinika oktatói sokirányúan vesznek részt a gyermekgyógyászati és számos más terület posztgraduális és rezidensképzésében, a dietetikusok gyakorlati oktatásában és többféle ápolói és szakápolói programban.

Köszönjük, hogy a jövőre irányuló oktatói és gyógyító munkánkat is támogatja a Ne dobd ki Alapítvány! 💙🙏

——————————
„Egy kicsit a Kicsiknek”