Új típusú gyulladáscsökkentő és szöveti hegesedést gátló gyógyszer kifejlesztéséhez járulhat hozzá a Semmelweis Egyetem I. Sz. Bókay Gyermekklinika-ján ELKH-SE Gyermekgyógyászati és Nephrológiai Kutatócsoport, amely a leginnovatívabb kutatómunka kategóriában nyerte el az egyetemi innovációs díjat. Az innovációs díjasokat bemutató cikksorozat keretében a kutatócsoport négy tagja, dr. Szebeni Beáta, dr. Pap Domonkos, dr. Veres-Székely Apor és dr. Vannay Ádám a díj mögött álló munkáról, kutatásaikról és személyes motivációjukról is beszél. Kiemelt törekvésük, hogy munkájuk során kapott eredmények, véghezvitt fejlesztések minél hamarabb hasznosuljanak és eljussanak a betegágyakig.

Meditime időpontfoglaló rendszer

Figyelem! Az online előjegyzési rendszer tekintetében Klinikánk az eddigi Reservio rendszerről átáll a Meditime rendszerére. Az átállás miatt 2023. augusztus 17-27. között nincs lehetőség a szakrendelésekre való előjegyzésre. Augusztus 28-tól a Klinikánk honlapján keresztül elérhető linken tudnak időpontot foglalni, amit a honlapon a Betegellátás -> Járóbeteg ellátás menüpontok alatt találnak. Megértésüket köszönjük!