A Bókay Egészségpercek eheti adásában Dr. Szeifert Lillával a Csecsemő Osztály vezetőjével beszélgettünk.

Az egyetemi adjunktus 2006-ban végzett a Semmelweis Egyetemen, az egyetemi és PhD-évei alatt a krónikus vesebetegek hangulat- és alvászavarait, életminőségét kutatta, majd 2010-ben került rezidensként az I. Sz. Gyermekklinikára. Idén tavasszal szerezte meg a gyermekneurológia ráépített szakképzést, jelenleg a Csecsemő Osztályt vezeti, ahol főként a központi idegrendszerrel betegséggel küzdő csecsemők ellátását segíti. Az osztályvezető mesélt gyermekkori álmáról, hogy gyermekgyógyász lehessen, valamint beszélt az osztály mindennapi életéről, új szerepéről, feladatairól a munkájáról.

A beszélgetés itt érhető el: https://bokayegeszsegpercek.fireside.fm/20
Még nem hallgatta meg korábbi adásainkat? Ezen a linken megtalálja az összes adást:

Podcast csatornánk elérhető a Spotify-on, Google Podcasten, Apple podcasten és az összes podcast applikáción is!
A podcast létrejöttét a Magyar Nemzeti Bank támogatta.