A Semmelweis Kutatói Szalon a Semmelweis Egyetem elit tudományos fóruma. A Szalon márciusi 3-i alkalmán az Egészségügyi Közszolgálati Kar (EKK) intézeteinek kutatási projektjei és stratégiai irányai kerültek bemutatásra.

Dr. Molnár Mária Judit tudományos rektorhelyettes köszöntőjében úgy fogalmazott, hogy a gyógyítás és a kutatás mellett egyre fontosabb az a stratégiai szemlélet is, amit az EKK Intézeteiben sajátíthatnak el a hallgatók.
Intézetünk szerepét, a testi-lelki egészséget érintő kutatási területeket, kutatási eredményeket Dr. Pethesné Dávid Beáta igazgató, Dr. Martos Tamás egyetemi docens és Dr. Török Péter egyetemi docens ismertette.

Az eseményről bővebben a Semmelweis Hírek között olvashatnak: Az ötéves EKK eredményeit mutatták be a Kutatói Szalonban.