A Diákhitel Központ Zrt. szervezeti felépítésében több, a korszerű működést segítő változás történt.

Személyi változás:

Dr. Varga Gusztáv a továbbiakban a Hitelezési Igazgatóságon belül a hitelezési osztályt vezeti.
Az intézményi kapcsolattartási osztály vezetését, és ezzel együtt a hiteligénylési hálózattal történő kapcsolattartást és együttműködést Demeter Zsolt vette át.

Székhely cím módosulás:

Diákhitel Központ Zrt.
H-1027 Budapest, Kacsa u. 15-23.

Jogszabály változás:

2014. december 5-i hatállyal módosult a Diákhitel Központ Zrt. általános szerződési feltételeit tartalmazó üzletszabályzata.
A módosítással a hallgatói hitelrendszerről szóló 1/2012. (I. 20.) Korm. rendeletet módosító 293/2014. (XI. 26.) Korm. rendelet rendelkezései kerültek átvezetésre.
A 2014. december 5. napján hatályba lépő üzletszabályzat szövege a Diákhitel Központ Zrt. (www.diakhitel.hu) honlapján, valamint a Diákhitel Központ Zrt. – 1027 Budapest, Csalogány u. 9–11. szám alatti székhelyén, valamint a KÖKI Terminál bevásárlóközpontban (cím: 1191 Budapest, Vak Bottyán u. 75. A–C, II. emelet 242.) működő – személyes ügyfélszolgálatán érhető el.