Június 30-án a magyar egészségügy ünnepe és Semmelweis Ignác születésének 205. évfordulója alkalmából rendkívüli Szenátusi Ülés zajlott Egyetemünkön. Az eseményen a Gyermekgyógyászati Klinika több munkatársa is elismerésben részesült.

Klinikánk igazgatója, Prof. Dr. Szabó Attila igazgatói kinevezése mellett klinikai rektorhelyettesi és Klinikai Központ elnöki megbízást, Prof. Dr. Reusz György professor emeritus címet, Prof. Dr. Szabó András Lajos professor emeritus címet, Dr. Fekete Andrea habilitációs oklevelet, Dr. Erdélyi Dániel János habilitációs oklevelet, Palásti Erzsébet Rektori Dicséretet, Kónya Mária a Semmelweis Egyetem Kiváló Dolgozója kitüntetést, Balaton Gabriella a Semmelweis Egyetem Kiváló Szakdolgozója kitüntetést, Baranyai Erika a Semmelweis Egyetem Kiváló Szakdolgozója kitüntetést, Stolmár Enikő Kinga Dékáni Dicséretet, Dr. Tél Bálint Márer Vera-díjat, Dr. Egyed Bálint Márer Vera-díjat vehetett át.

Szeretettel gratulálunk az elismerésekhez, amelyek magas száma is utal arra a produktív, mégis emberséges szakmai környezetre Klinikánkon, amelyben nap mint nap dolgozunk, és amelyből motivációt meríthetünk!