„Azért gyűltünk most össze, hogy az 1848-as forradalom hőseire emlékezzünk. És azért is, hogy kifejezzük elismerésünket azok felé, akik teljesítményükkel sokat tettek egyetemünkért, közösségünkért” – fogalmazott dr. Merkely Béla rektor az 1848/49-es forradalom és szabadságharc évfordulójára rendezett megemlékezés köszöntőjében. A rendezvényen az egyetem csaknem 200 munkatársa, hallgatója vehetett át elismerést.

Közöttük Klinikánk dolgozói is:
Dr. Dezsőfi-Gottl Antal Tivadar habilitált egyetemi docens, igazgatóhelyettes, a Gasztroenterológia és Hepatológia osztályvezetője és

Dr. Kovács Lajos egyetemi tanársegéd, a Pulmonológiai Osztály osztályvezetője rektori dicséretet,

Nagy Edit, oktatásért felelős intézetvezető főnővér-helyettes, diplomás ápoló az egészségügyi szakdolgozói munkát elismerő, 2020-ban alapított Kossuth Zsuzsanna emlékdíjat vehetett át,

Langóné Győrfi Enikő az Igazgatói Titkárság munkatársa dékáni dicséretet kapott.

Mindannyiuknak szívből gratulálunk és köszönjük áldozatos munkájukat!