2015. április 10-11-én megrendezésre került a PhD Tudományos Napok program, melyen elsöprő sikerrel szerepeltek doktori programunk hallgatói. Örömmel és büszkeséggel tölt el bennünket, hogy két hallgatónk is díjazásban részesült. Lukács Ágnes első, míg Bóné Veronika harmadik helyezett lett.
A Tudományos Napok célja, hogy lehetőséget adjon a doktori programok hallgatóinak eddigi eredményeik bemutatására, egyben az előadói szerep gyakorlására, prezentációs technikák fejlesztésére.

Lukács Ágnes előadásának címe: ‘Bonding’ or ‘Bridging’? – Social Capital of Roma University students (témavezető: Dr. Pethesné Dávid Beáta)
Bóné Veronika előadásának címe: Children of the 1989 transition: childbearing intentions (témavezető: Dr. Pethesné Dávid Beáta, Dr. Török Szabolcs)

Doktori programunk többi hallgatója is nagyon igényes és színvonalas előadással készült, amit a zsűri szóbeli elismeréssel díjazott.
Minden hallgatónknak és az őket felkészítő oktatóknak szívből gratulálunk!