2018-ban került megrendezésre a Semmelweis Egyetem, ÁOK, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika 125 éves fennállásának ünneplésére szervezett rendezvénysorozat.

A megnyitó ünnepségre 2018. január 11-én egyetemi nobilitások részvételével került sor. Az ünnepi év eseményeiről a média képviselői sajtóesemény keretei között kaptak széles körben tájékoztatást. Áprilisban a bőrgyógyász szakma számára ünnepi továbbképző konferencia, a most életre hívott Bőrakadémia került megrendezésre. Az év során több, a lakosság szélesebb köreit és minden korcsoportját elérő, a bőrbetegségek a megismertetését célzó kampányra is sor került.
A „Bőrőrök” Egészségvédő Program keretei között a Klinika munkatársai egész évben ismertető előadásokat tartottak általános és középiskolákban, klinikai nyílt napokon, valamint az évente megrendezésre kerülő Kutatók Éjszakáján is.
A digitális projekt célkitűzése az örökségvédelmet célzandó, klinikai oktatódokumentumok elektronikus archiválása.

A 125 év programterve:

Április 6.– Fényvédelem Hete rendezvény

Május 4. –  Véradás a Vöröskereszt szervezésében

Május 11. –  Melanoma Hét rendezvény

Június 15. –  STD, nemibetegségek előadások

Szeptember 21. – Kozmetológia előadások

Szeptember – Kiállítás megnyitó

Október 19. – Psoriasis betegségekről előadások

November 9. – Allergia nap

Emlékpad elhelyezés és Emlékfa ültetés a Klinika udvarán

A rendezvénysorozat támogatói:

Nékám Alapítvány, SE Központi Levéltár,  SE Központi Könyvtár,  SE Parkfenntartási Osztály