Munkatársaink a Harvard Medical School képzés programban.

Klinikánk három fiatal munkatársa, Dr. Balogh Dóra, Dr. Horváth Klára és Dr. Kiss Tamás részt vett a Harvard Medical School és a Semmelweis Egyetem által szervezett első klinikai kutató képzési programon (Harvard Medical School’s Clinical Science Scholars Program at Semmelweis University).
A kilenc hónapos képzés során közel hatvan elhivatott magyar és nemzetközi résztvevő kapott lehetőséget a klinikai kutatások legújabb vívmányaiba és bevált gyakorlataiba elmélyedni, ezáltal szélesítve a kutatási módszertannal összefüggő ismereteiket. A programot Prof. Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora hívta életre és óriási előrelépést jelent a hazai fiatal orvosok és kutatók számára.

A workshop Budapesten a Semmelweis Egyetemen kezdődött tavaly júliusban és most, Bostonban a Harvard Egyetem orvosi karán fejeződött be az ünnepélyes oklevél átadóval.

Ezúton gratulálunk kollégáinknak a képzés sikeres elvégzéséhez!