Egy széles látókörű tudós iskolateremtő oktatót és a szó legnemesebb értelmében gyógyítót ünneplünk, aki mindezek mellett nemcsak a művészetek értő pártfogója, egyetemi vezetőként is maradandót alkotott” – köszöntötte a 75 esztendős dr. Tulassay Tivadart dr. Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora. A Gyermekgyógyászati Klinikán tartott ünnepségen a klinika és az egyetem egykori vezetőjének pályatársak, tanítványok is megköszönték a közös munkát, kiemelve az elért tudományos, szakmai eredményeket és a megtapasztalt emberi értékeket.
A Gyermekklinika minden munkatársa nevében köszöntjük mi is dr. Tulassay Tivadart, Isten éltesse sokáig!

Meditime időpontfoglaló rendszer

Figyelem! Az online előjegyzési rendszer tekintetében Klinikánk az eddigi Reservio rendszerről átáll a Meditime rendszerére. Az átállás miatt 2023. augusztus 17-27. között nincs lehetőség a szakrendelésekre való előjegyzésre. Augusztus 28-tól a Klinikánk honlapján keresztül elérhető linken tudnak időpontot foglalni, amit a honlapon a Betegellátás -> Járóbeteg ellátás menüpontok alatt találnak. Megértésüket köszönjük!