Szeretettel meghívunk minden érdeklődőt a régi hagyományokat új technikai eszközökkel felelevenítő, nagy sikerű Bókay Akadémia rendezvénysorozat következő alkalmára.

A sorozat 18. részének témája: A ZENE
Időpont: 2023. május 11-én 16 és 18 óra között
Helyszín: 1083 Budapest, Bókay János utca 54., I. em. tanterem
Az előadásokat online is lehet követni.
A Bókay Akadémia a Semmelweis Egyetem Bókay Gyermekklinikájának a továbbképzése, mely a Bókay Délután és Rezidens Szalon hagyományait követve az orvostudomány és egyéb tudományterületi ágakat kapcsolja össze.

———————————
A Bókay Gyermekklinika Alapítvány azért dolgozik, hogy minél biztonságosabb körülményeket biztosíthassunk a Gyermekklinikán gyógyuló kis betegeinknek.
A te 1%-od is sokat tesz hozzá, hogy elérjük a 100%-ot és nélkülözhetetlen, életmentő gépeket vásárolhassunk a Bókay Gyermekklinika számára!
Ha segítenél, akkor nincs más dolgod, csak ajánld fel az 1%-od, hogy a sok 1%-ból, valóban 100% legyen!
Egy kicsit a kicsiknek!
A Bókay Gyermekklinikáért Közhasznú Alapítvány adószáma: 18222432-1-42