A munkatársak nevére kattintva további telefonkönyvi adatok olvashatók.
Ha hibás, vagy hiányzó adatot talál, kérjük jelezze a szervezeti egységünk titkárságán.

A telefonkönyvben található adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.

Név Beosztás Telefon­szám E-mail cím
Dr.,Phd Szócska Miklósigazgató, egyetemi docens06 1 488-7600, 57600igazgato@emk.sote.hu
 
Albert Ildikó Fruzsinatanári magcsoport oktatóalbert@emk.sote.hu
Alpern Lindagrafikus, designeralpern.linda@emk.sote.hu
Ambrus Juditügyvivő szakértőambrus.judit@emk.sote.hu
Aszalós Zoltánprojektvezető+36 1 488-7635, 57635aszalos@emk.sote.hu
Bálity Csaba+36 1 488-7613, 57613bality@emk.sote.hu
Baranyi Ivettügyvivő szakértő+36 1 488-7614, 57614baranyi@emk.sote.hu
Dr.,habil Belicza Évaegyetemi docensbelicza@emk.sote.hu
Belicza Lillaügyvivő szakértőbelicza.lilla@emk.sote.hu
Dr. Bencze Lászlószakértő06-1/488-7635, 57635bencze@emk.sote.hu
Bielcsik Petraügyvivő szakértőbielcsik@emk.sote.hu
Bodányi Cecília Évarecepciósbodanyi@emk.sote.hu
Bodnár Viktóriaügyintéző+36 1 488-7624, 57624bodnar.viktoria@emk.sote.hu
Bódy Évatanári magcsoport oktatóbody@emk.sote.hu
Borbás AttilaFejlesztő, rendszergazda06-1/488-7609, 57609borbas@emk.sote.hu
Buzdor Gabriellaprojektmenedzser06-1/488-7612, 57612buzdor@emk.sote.hu
Dr. Cserháti Zoltántanári magcsoport oktatózoltan.cserhati@emk.sote.hu
Czimer-Szegedi Fruzsinaügyintézőszegedi@emk.sote.hu
Demeter-Fülöp Virágügyintéződemeter-fulop.virag@emk.sote.hu
Dr. Dózsa Katalin57613dozsa@emk.sote.hu
Ébényiné Jároli Szilviaügyvivő szakértő+36 1 488-7601, 57601jaroli@emk.sote.hu
Egyed Krisztiángazdasági ügyintéző+36 1 488-7621, 57621egyed.krisztian@emk.sote.hu; egyed.krisztian@ekk.sote.hu
Dr. Evetovits Tamásegyetemi adjunktusevetovits@emk.sote.hu
Fajt Mónikaügyvivő szakértőfajt@emk.sote.hu
Farkas Beátakari gazdasági igazgatófarkas@ekk.sote.hu
Farkas Szilviaszakmai asszisztens06-1/488-7612, 57612farkas.szilvia@emk.sote.hu
Fejér-Székely Annagrafikus, designervizkom.emk@gmail.com
Fekete Csillaügyintézőfekete.csilla@emk.sote.hu
Dr.,Phd Gaál Péteregyetemi docens06 1 488-7603, 57603gaal@emk.sote.hu
Galambos Lászlóügyvivő szakértőgalambos@emk.sote.hu
Gasparik Szilviagazdasági ügyintéző+36 1 488-7624, 57624gasparik.szilvia@public.semmelweis-univ.hu
Gulyás Gabriellaügyvivő szakértőgulyas.gabriella@emk.sote.hu
Gulyás Katalinügyvivő szakértő+36 1 488-7635, 57635gulyas@ekk.sote.hu
Gyurcsán Gergelyügyvivő szakértőgyurcsan@emk.sote.hu
Holló Fruzsinaügyintézőhollo@emk.sote.hu
Horkai Viktóriaügyvivő szakértő+36 1 488-7614, 57614horkai@emk.sote.hu
Ivády Vilmostanári magcsoport oktató
Járay Mártonügyvivő szakértőjaray@emk.sote.hu
Joó Tamássenior egészségügyi közgazdászjoo@emk.sote.hu
Dr. Juhász Pétertanári magcsoport oktatójuhasz.peter@emk.sote.hu
Kalcsó Györgyiügyintézőkalcso@emk.sote.hu
Kis Mártonprojekt-koordinátor06 1 488-7635, 57635kis.marton@emk.sote.hu
Kóder Fruzsinaügyintézőkoder@emk.sote.hu
Kopcsó Dánielügyvivő szakértőkopcso@emk.sote.hu
Kovács Andrearecepciós+36 1 488-7600, 57600kovacs.andrea@emk.sote.hu
Kovács Angelikaügyintézőkovacs.angelika@emk.sote.hu
Kovács Edinaügyvivő szakértőkovacs.edina@emk.sote.hu
Dr.,Phd Kovács Eszteregyetemi adjunktus1/488-7613, 56713kovacs@emk.sote.hu
Kovács Evelinügyvivő szakértőkovacs.evelin@emk.sote.hu
Kozák Annaügyvivő szakértőkozak@emk.sote.hu
Dr.,Phd Lám Juditegyetemi docens, operatív igazgatóhelyettes+36 1/488-7614, 57614lam@emk.sote.hu
Langner Líviaügyintézőlangner.livia@emk.sote.hu
Lukasik-Balogh Reginaügyintéző06-1/488-7621, 57621balogh.regina@emk.sote.hu
Makai Mariannaügyvivő szakértő06-1/488-7616, 57614makai@emk.sote.hu
Márfyné Kerekes Szilvianemzetközi program-koordinátor488-7616, 57616kerekes@emk.sote.hu
Mocsányi Katalinügyvivő szakértőmocsanyi@emk.sote.hu
Nebehaj Orsolyaügyintéző+36 1 488 7606, nebehaj@emk.sote.hu
Németh Andreaügyintézőnemeth.andrea@emk.sote.hu
Nistor Katalintanári magcsoport oktatónistor@emk.sote.hu
Nyitrai Imre Jánostanári magcsoport oktatónyitrai@emk.sote.hu
Dr. Palicz Tamásstratégiai igazgatóhelyettespalicz@emk.sote.hu
Pitás Eszterügyvivő szakértő06 1 488-7612, 57612pitas@emk.sote.hu
Polakovics Nóraügyintéző+36 1 488 7620, polakovics.nora@emk.sote.hu
Polyák-Árvai Krisztinagazdasági ügyintéző+36 1 488-7621, 57621arvai.krisztina@emk.sote.hu
Rikli Kornéliaügyvivő szakértő+36 1 488-7618, 57618rikli@emk.sote.hu
Rózsás-Kőszegi Tímeapénzügyi ügyintéző +36 1 488 7601, 57601koszegi@emk.sote.hu
Dr. Safadi Helénaügyvivő szakértő+36 1 488-7614, 57614safadi@emk.sote.hu
Schutzmann Rékaügyvivő szakértőschutzmann@emk.sote.hu
Sinka Fruzsina Máriaügyintézősinka.fruzsina@emk.sote.hu
Sinka Lászlóné Adamik Erikaügyvivő szakértő06-1/488-7612, 57612sinka@emk.sote.hu
Dr. Sinkó Esztertudományos munkatárs06-1/488-7602, 57602sinko@emk.sote.hu
Surján Cecíliaegyetemi tanársegéd+36 1/488-7626, 57626surjan@emk.sote.hu
Szabad Viktóriakönyvtáros+ 36 1 488 7622, 57622konyvtar@emk.sote.hu
Szabó Katalin Lillapénzügyi ügyintéző06-1/488-7621, 57621szabo.katalin.lilla@emk.sote.hu
Szabó Péterügyvivő szakértőszabo.peter@emk.sote.hu
Szaszovszky Eszter Annaügyvivő szakértő+36 1 488 7620, szaszovszky@emk.sote.hu
Szauer Kornéliapénzügyi ügyintéző+36 1 488 7601, 57601szauer@emk.sote.hu
Szegner Péterügyvivő szakértőszegner@emk.sote.hu
Szerencsés Viktóriaügyvivő szakértőszerencses@emk.sote.hu
Sziklai Mártaügyvivő szakértő+36 1 488 7613, 57613sziklai@emk.sote.hu
Phd Takács Erikaegyetemi adjunktustakacs@emk.sote.hu
Tenevszki Kosztadinügyvivő szakértő+36 1 488-7621, 57621tenevszki@emk.sote.hu
Tóth Andrásgazdasági ügyintézőtoth.andras@emk.sote.hu
Turgyán Renátaügyvivő szakértőturgyan@emk.sote.hu
Dr. Velkey Zitaügyvivő szakértő06-1/488-7613, 57613velkey@emk.sote.hu
Wittman Líviaügyvivő szakértőwittman.livia@emk.sote.hu
Zomborácz Kittiügyvivő szakértőzomboracz@emk.sote.hu