Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. január 25.
18431 Összes oltás
7515 Beoltott Semmelweis Polgár

Ha hibás, vagy hiányzó adatot talál, kérjük jelezze szervezeti egységünk titkárságán.

A telefonkönyvben található adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.

Egészségügyi Menedzserképző Központ
ID: 169
Dr. Szócska Miklós
igazgató, egyetemi docens
06 1 488-7600, 57600 igazgato@emk.sote.hu
Albert Ildikó Fruzsina
tanári magcsoport oktató
albert@emk.sote.hu
Alpern Linda
grafikus, designer
alpern.linda@emk.sote.hu
Ambrus Judit
ügyvivő szakértő
ambrus.judit@emk.sote.hu
Aszalós Zoltán
projektvezető
+36 1 488-7635, 57635 aszalos@emk.sote.hu
+36 1 488-7613, 57613 bality@emk.sote.hu
Baranyi Ivett
ügyvivő szakértő
+36 1 488-7614, 57614 baranyi@emk.sote.hu
Dr. Belicza Éva
egyetemi docens
belicza@emk.sote.hu
Belicza Lilla
ügyvivő szakértő
belicza.lilla@emk.sote.hu
06-1/488-7635, 57635 bencze@emk.sote.hu
Bielcsik Petra
ügyvivő szakértő
bielcsik@emk.sote.hu
bodanyi@emk.sote.hu
Bodnár Viktória
ügyintéző
+36 1 488-7624, 57624 bodnar.viktoria@emk.sote.hu
Bódy Éva
tanári magcsoport oktató
body@emk.sote.hu
Borbás Attila
Fejlesztő, rendszergazda
06-1/488-7609, 57609 borbas@emk.sote.hu
Buzdor Gabriella
projektmenedzser
06-1/488-7612, 57612 buzdor@emk.sote.hu
Dr. Cserháti Zoltán
tanári magcsoport oktató
zoltan.cserhati@emk.sote.hu
szegedi@emk.sote.hu
Dr. Davidovics Krisztina
jogász, dékáni tanácsadó
davidovics@emk.sote.hu
demeter-fulop.virag@emk.sote.hu
57613 dozsa@emk.sote.hu
Ébényiné Jároli Szilvia
ügyvivő szakértő
+36 1 488-7601, 57601 jaroli@emk.sote.hu
Dr. Evetovits Tamás
egyetemi adjunktus
evetovits@emk.sote.hu
Fajt Mónika
ügyvivő szakértő
fajt@emk.sote.hu
Farkas Beáta
kari gazdasági igazgató
farkas@ekk.sote.hu
Farkas Szilvia
szakmai asszisztens
06-1/488-7612, 57612 farkas.szilvia@emk.sote.hu
Fejér-Székely Anna
grafikus, designer
vizkom.emk@gmail.com
Fekete Csilla
ügyintéző
fekete.csilla@emk.sote.hu
Dr. Gaál Péter
egyetemi docens
06 1 488-7603, 57603 gaal@emk.sote.hu
Galambos László
ügyvivő szakértő
galambos@emk.sote.hu
Gasparik Szilvia
gazdasági ügyintéző
+36 1 488-7624, 57624 gasparik.szilvia@public.semmelweis-univ.hu
Gulyás Gabriella
ügyvivő szakértő
gulyas.gabriella@emk.sote.hu
Gulyás Katalin
ügyvivő szakértő
+36 1 488-7635, 57635 gulyas@ekk.sote.hu
Gyurcsán Gergely
ügyvivő szakértő
gyurcsan@emk.sote.hu
Holló Fruzsina
ügyintéző
hollo@emk.sote.hu
Horkai Viktória
ügyvivő szakértő
+36 1 488-7614, 57614 horkai@emk.sote.hu
Ivády Vilmos
tanári magcsoport oktató
Járay Márton
ügyvivő szakértő
jaray@emk.sote.hu
Joó Tamás
senior egészségügyi közgazdász
joo@emk.sote.hu
Dr. Juhász Péter
tanári magcsoport oktató
juhasz.peter@emk.sote.hu
Kalcsó Györgyi
ügyintéző
kalcso@emk.sote.hu
Kis Márton
projekt-koordinátor
06 1 488-7635, 57635 kis.marton@emk.sote.hu
Kóder Fruzsina
ügyintéző
koder@emk.sote.hu
Kopcsó Dániel
ügyvivő szakértő
kopcso@emk.sote.hu
Kovács Andrea
recepciós
+36 1 488-7600, 57600 kovacs.andrea@emk.sote.hu
Kovács Angelika
ügyintéző
kovacs.angelika@emk.sote.hu
Kovács Edina
ügyvivő szakértő
kovacs.edina@emk.sote.hu
Dr. Kovács Eszter
egyetemi adjunktus
1/488-7613, 56713 kovacs@emk.sote.hu
Kovács Evelin
ügyvivő szakértő
kovacs.evelin@emk.sote.hu
Kozák Anna
ügyvivő szakértő
kozak@emk.sote.hu
Dr. Lám Judit
egyetemi docens, operatív igazgatóhelyettes
+36 1/488-7614, 57614 lam@emk.sote.hu
Langner Lívia
ügyintéző
langner.livia@emk.sote.hu
06-1/488-7621, 57621 balogh.regina@emk.sote.hu
Makai Marianna
ügyvivő szakértő
06-1/488-7616, 57614 makai@emk.sote.hu
Márfyné Kerekes Szilvia
nemzetközi program-koordinátor
488-7616, 57616 kerekes@emk.sote.hu
Mocsányi Katalin
ügyvivő szakértő
mocsanyi@emk.sote.hu
Nebehaj Orsolya
ügyintéző
+36 1 488 7606, nebehaj@emk.sote.hu
Németh Andrea
ügyintéző
nemeth.andrea@emk.sote.hu
Nistor Katalin
tanári magcsoport oktató
nistor@emk.sote.hu
Nyitrai Imre János
tanári magcsoport oktató
nyitrai@emk.sote.hu
Dr. Palicz Tamás
stratégiai igazgatóhelyettes
palicz@emk.sote.hu
Pitás Eszter
ügyvivő szakértő
06 1 488-7612, 57612 pitas@emk.sote.hu
Polakovics Nóra
ügyintéző
+36 1 488 7620, polakovics.nora@emk.sote.hu
Polyák-Árvai Krisztina
gazdasági ügyintéző
+36 1 488-7621, 57621 arvai.krisztina@emk.sote.hu
Rikli Kornélia
ügyvivő szakértő
+36 1 488-7618, 57618 rikli@emk.sote.hu
Rózsás-Kőszegi Tímea
pénzügyi ügyintéző
+36 1 488 7601, 57601 koszegi@emk.sote.hu
Dr. Safadi Heléna
ügyvivő szakértő
+36 1 488-7614, 57614 safadi@emk.sote.hu
Schutzmann Réka
ügyvivő szakértő
schutzmann@emk.sote.hu
sinka.fruzsina@emk.sote.hu
06-1/488-7612, 57612 sinka@emk.sote.hu
Dr. Sinkó Eszter
tudományos munkatárs
06-1/488-7602, 57602 sinko@emk.sote.hu
Surján Cecília
egyetemi tanársegéd
+36 1/488-7626, 57626 surjan@emk.sote.hu
Szabad Viktória
könyvtáros
+ 36 1 488 7622, 57622 konyvtar@emk.sote.hu
Szabó Katalin Lilla
pénzügyi ügyintéző
06-1/488-7621, 57621 szabo.katalin.lilla@emk.sote.hu
Szabó Péter
ügyvivő szakértő
szabo.peter@emk.sote.hu
Szaszovszky Eszter Anna
ügyvivő szakértő
+36 1 488 7620, szaszovszky@emk.sote.hu
Szauer Kornélia
pénzügyi ügyintéző
+36 1 488 7601, 57601 szauer@emk.sote.hu
Szegner Péter
ügyvivő szakértő
szegner@emk.sote.hu
Szerencsés Viktória
ügyvivő szakértő
szerencses@emk.sote.hu
Sziklai Márta
ügyvivő szakértő
+36 1 488 7613, 57613 sziklai@emk.sote.hu
Takács Erika
egyetemi adjunktus
takacs@emk.sote.hu
Tenevszki Kosztadin
ügyvivő szakértő
+36 1 488-7621, 57621 tenevszki@emk.sote.hu
Tóth András
gazdasági ügyintéző
toth.andras@emk.sote.hu
Turgyán Renáta
ügyvivő szakértő
turgyan@emk.sote.hu
Dr. Velkey Zita
ügyvivő szakértő
06-1/488-7613, 57613 velkey@emk.sote.hu
Wittman Lívia
ügyvivő szakértő
wittman.livia@emk.sote.hu
Zomborácz Kitti
ügyvivő szakértő
zomboracz@emk.sote.hu