Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. április 11.
141228 Összes oltás
13281 Beoltott Semmelweis Polgár

Ha hibás, vagy hiányzó adatot talál, kérjük jelezze szervezeti egységünk titkárságán.

A telefonkönyvben található adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.

Egészségügyi Menedzserképző Központ
ID: 169
Dr. Szócska Miklós
igazgató, egyetemi docens
+36 1 488 7600, 57600 szocska.miklos@emk.semmelweis.hu
Dr. Ádám Szilvia
egyetemi adjunktus
adam.szilvia@emk.semmelweis.hu
Albert Ildikó Fruzsina
tanári magcsoport oktató
albert.ildiko@emk.semmelweis.hu
Alpern Linda
grafikus, designer
alpern.linda@emk.semmelweis.hu
Ambrus Judit
ügyvivő szakértő
ambrus.judit@emk.semmelweis.hu
Dr. Antal Zsuzsanna
mesteroktató
antal.zsuzsanna@emk.semmelweis.hu
Aszalós Zoltán
projektvezető
aszalos.zoltan@emk.semmelweis.hu
Dr. Bálity Csaba
tanársegéd
+36 1 488 7613, 57613 bality.csaba@emk.semmelweis.hu
Balogh Judit Ilona
ügyvivő szakértő
balogh.judit@emk.semmelweis.hu
Dr. Belicza Éva
egyetemi docens
belicza.eva@emk.semmelweis.hu
Belicza Lilla
ügyvivő szakértő
belicza.lilla@emk.semmelweis.hu
bencze.laszlo@emk.semmelweis.hu
Bielcsik Petra
ügyvivő szakértő
bielcsik.petra@emk.semmelweis.hu
bodanyi.cecilia@emk.semmelweis.hu
Bódy Éva
tanári magcsoport oktató
body.eva@emk.semmelweis.hu
Borbás Attila
fejlesztő, rendszergazda
+36 1 488 7609, 57609 borbas.attila@emk.semmelweis.hu
Csecsődi Éva
ügyvivő szakértő
csecsodi.eva@emk.semmelweis.hu
Dr. Cserháti Zoltán
mesteroktató
cserhati.zoltan@emk.semmelweis.hu
Dr. Davidovics Krisztina
jogász, dékáni tanácsadó
davidovics.krisztina@emk.semmelweis.hu
Dr. Dombrádi Viktor
ügyvivő szakértő
dombradi.viktor@emk.semmelweis.hu
Dr. Dózsa Katalin
ügyvivő szakértő
57613 dozsa.katalin@emk.semmelweis.hu
Ébényi Zoltán Péter
ügyvivő szakértő
ebenyi.zoltan@emk.semmelweis.hu
Erdős Zsuzsanna
ügyvivő szakértő
erdos.zsuzsanna@emk.semmelweis.hu
Erdős-Hozbor Andrea
ügyvivő szakértő
erdos.hozbor.andrea@emk.semmelweis.hu
Dr. Evetovits Tamás
egyetemi adjunktus
evetovits.tamas@emk.semmelweis.hu
Fajt Mónika
ügyvivő szakértő
fajt.monika@emk.semmelweis.hu
Farkas Piroska Mária
projekt menedzser
farkas.piroska@emk.semmelweis.hu
Farkas Szilvia
szakmai szakértő
+36 1 488 7612, 57612 farkas.szilvia@emk.semmelweis.hu
Fejér-Székely Anna
grafikus, designer
fejer.szekely.anna@emk.semmelweis.hu
Feller Anna
ügyvivő szakértő
feller.anna@emk.semmelweis.hu
sipos.csilla@emk.semmelweis.hu
Dr. Gaál Péter
egyetemi docens
+36 1 488 7603, 57603 gaal.peter@emk.semmelweis.hu
Gáspár Ferenc
ügyintéző
gaspar.ferenc@emk.semmelweis.hu
Ghyczy Gellért
ügyvivő szakértő
ghyczy.gellert@emk.semmelweis.hu
gulyas.katalin@emk.semmelweis.hu
Gyurcsán Gergely
ügyvivő szakértő
gyurcsan.gergely@emk.semmelweis.hu
Halas Anita
ügyvivő szakértő
halas.anita@emk.semmelweis.hu
Hanák Róbert
ügyintéző
hanak.robert@emk.semmelweis.hu
Horkai Viktória
ügyvivő szakértő
+36 1 488 7614, 57614 horkai.viktoria@emk.semmelweis.hu
Dr. Ivády Vilmos
tanári magcsoport oktató
ivady.vilmos@emk.semmelweis.hu
Járay Márton
ügyvivő szakértő
jaray.marton@emk.semmelweis.hu
Joó Tamás
senior egészségügyi közgazdász
joo.tamas@emk.semmelweis.hu
Dr. Juhász Péter
tanári magcsoport oktató
juhasz.peter@emk.semmelweis.hu
Kis Márton
projekt-koordinátor
kis.marton@emk.semmelweis.hu
Kiss Péter
ügyvivő szakértő
kiss.peter@emk.semmelweis.hu
Kocsis Antal
ügyintéző
kocsis.antal@emk.semmelweis.hu
Kóder Fruzsina
ügyintéző
koder.fruzsina@emk.semmelweis.hu
Kopcsó Dániel
ügyvivő szakértő
kopcso.daniel@emk.semmelweis.hu
Dr. Kovács Eszter
egyetemi adjunktus
+36 1 488 7613, 56713 kovacs.eszter@emk.semmelweis.hu
Kovács Ildikó Éva
ügyvivő szakértő
kovacs.ildiko@emk.semmelweis.hu
Dr. Kovács Réka
ügyvivő szakértő
kovacs.reka@emk.semmelweis.hu
Kováts Tamás
ügyvivő szakértő
kovats.tamas@emk.semmelweis.hu
Dr. Lám Judit
egyetemi docens, operatív igazgatóhelyettes
+36 1 488 7614, 57614 lam.judit@emk.semmelweis.hu
László-Kovács Edina
ügyvivő szakértő
kovacs.edina@emk.semmelweis.hu
Lőrincz Nicolett Ágota
ügyvivő szakértő
lorincz.nicolett@emk.semmelweis.hu
Dr. Lőrincz Orsolya
ügyvivő szakértő
lorincz.orsolya@emk.semmelweis.hu
Lovász Benjámin
ügyintéző
lovasz.benjamin@emk.semmelweis.hu
Makai Marianna
ügyvivő szakértő
+36 1 488 7614, 57614 makai.marianna@emk.semmelweis.hu
Márfyné Kerekes Szilvia
nemzetközi program-koordinátor
+36 1 488 7616, 57616 kerekes.szilvia@emk.semmelweis.hu
Mihalicza Péter
ügyvivő szakértő
mihalicza.peter@emk.semmelweis.hu
Dr. Mikesy Gergely
ügyvivő szakértő
mikesy.gergely@emk.semmelweis.hu
Mocsányi Katalin
ügyvivő szakértő
mocsanyi.katalin@emk.semmelweis.hu
Nagy Andrea
ügyvivő szakértő
nagy.andrea@emk.semmelweis.hu
Nagy Vitéz
ügyvivő szakértő
nagy.vitez@emk.semmelweis.hu
Nebehaj Orsolya
ügyintéző
+36 1 488 7606, nebehaj.orsolya@emk.semmelweis.hu
Némethné Schutzmann Réka
ügyvivő szakértő
schutzmann.reka@emk.semmelweis.hu
Nistor Katalin
tanári magcsoport oktató
nistor.katalin@emk.semmelweis.hu
Nyitrai Imre János
tanári magcsoport oktató
nyitrai.imre@emk.semmelweis.hu
Orbán Zsolt
ügyvivő szakértő
orban.zsolt@emk.semmelweis.hu
Orbán-Horváth Éva
ügyvivő szakértő
orban.horvath.eva@emk.semmelweis.hu
Dr. Palicz Tamás
stratégiai igazgatóhelyettes
palicz.tamas@emk.semmelweis.hu
Dr. Palla Gergely
egyetemi docens
palla.gergely@emk.semmelweis.hu
Pethes Ágoston
ügyvivő szakértő
pethes.agoston@emk.semmelweis.hu
Polakovics Nóra
ügyintéző
+36 1 488 7620, polakovics.nora@emk.semmelweis.hu
Dr. Pollner Péter
egyetemi docens
pollner.peter@emk.semmelweis.hu
Polyák Veronika
ügyintéző
polyak.veronika@emk.semmelweis.hu
Rátky Tünde
recepciós
+36 1 488 7600, ratky.tunde@emk.semmelweis.hu
Révész Éva Erika
ügyvivő szakértő
revesz.eva@emk.semmelweis.hu
Dr. Safadi Heléna
egyetemi tanársegéd
+36 1 488 7614, 57614 safadi.helena@emk.semmelweis.hu
Sellei-Perjési Ildikó
ügyvivő szakértő
sellei.perjesi.ildiko@emk.semmelweis.hu
Seres-Pittlik Tímea
ügyvivő szakértő
seres.pittlik.timea@emk.semmelweis.hu
sinka.erika@emk.semmelweis.hu
Dr. Sinkó Eszter
tudományos munkatárs
+36 1 488 7602, 57602 sinko.eszter@emk.semmelweis.hu
Surján Cecília
egyetemi tanársegéd
surjan.cecilia@emk.semmelweis.hu
Szabad Viktória
könyvtáros
+ 36 1 488 7622, 57622 szabad.viktoria@emk.semmelweis.hu
Szabó Brigitta
ügyintéző
szabo.brigitta@emk.semmelweis.hu
Szabó Péter
ügyvivő szakértő
szabo.peter@emk.semmelweis.hu
Szabó-Lukács Viktória
ügyvivő szakértő
szabo-lukacs.viktoria@emk.semmelweis.hu
Szaszovszky Eszter Anna
ügyvivő szakértő
+36 1 488 7620, szaszovszky.eszter@emk.semmelweis.hu
Szegner Péter
projektvezető
szegner.peter@emk.semmelweis.hu
Szemerszky Mira Flóra
ügyvivő szakértő
szemerszky.mira@emk.semmelweis.hu
Szerencsés Viktória
ügyvivő szakértő
szerencses.viktoria@emk.semmelweis.hu
Szigeti Attila
ügyvivő szakértő
szigeti.attila@emk.semmelweis.hu
Sziklai Márta
ügyvivő szakértő
+36 1 488 7613, 57613 sziklai.marta@emk.semmelweis.hu
Szögi Melinda
ügyvivő szakértő
szogi.melinda@emk.semmelweis.hu
Szücs Éva Viktória
ügyvivő szakértő
szucs.eva@emk.semmelweis.hu
Dr. Takács Erika
egyetemi adjunktus
takacs.erika@emk.semmelweis.hu
Tóth Dóra
ügyintéző
toth.dora@emk.semmelweis.hu
Ugrin Irina
ügyintéző
ugrin.irina@emk.semmelweis.hu
Várady Réka
ügyvivő szakértő
varady.reka@emk.semmelweis.hu
Vladár-Somlai Ágnes
ügyvivő szakértő
somlai.agnes@emk.semmelweis.hu
Walde Anikó Márta
ügyvivő szakértő
walde.aniko@emk.semmelweis.hu
Wittman Lívia
ügyvivő szakértő
wittmann.livia@emk.semmelweis.hu
Zomborácz Kitti
ügyvivő szakértő
zomboracz.kitti@emk.semmelweis.hu

Ha hibás, vagy hiányzó adatot talál, kérjük jelezze szervezeti egységünk titkárságán.

A telefonkönyvben található adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.

Egészségügyi Közszolgálati Kar Gazdasági Igazgatóság
ID: 423
Farkas Beáta
igazgató
farkas.beata@emk.semmelweis.hu
+36 20 825 9591, arvai.katalin@emk.semmelweis.hu
barta.andras@emk.semmelweis.hu
Bodó Klaudia
gazdasági ügyintéző
+36 1 488 7600, 57621 bodo.klaudia@emk.semmelweis.hu
Ébényiné Jároli Szilvia
ügyvivő szakértő
+36 1 488 7601, 57601 jaroli.szilvia@emk.semmelweis.hu
Gasparik Szilvia
gazdasági ügyintéző
+36 1 459 1500, 56546 gasparik.szilvia@public.semmelweis-univ.hu
Hullán Kinga
ügyvivő szakértő
+36 1 488 7600, 57621 hullan.kinga@emk.semmelweis.hu
Kalcsó Györgyi
ügyintéző
kalcso.gyorgyi@emk.semmelweis.hu
Losonczy Levente
ügyintéző
losonczy.levente@public.semmelweis-univ.hu
Pálizs Brigitta
ügyvivő szakértő
+36 1 488 7600, 57624 palizs.brigitta@emk.semmelweis.hu
+36 1 488 7624, 57624 polyak.arvai.krisztina@emk.semmelweis.hu
Rózsás-Kőszegi Tímea
ügyvivő szakértő
+36 1 488 7601, 57601 rozsas.koszegi.timea@emk.semmelweis.hu
Szauer Kornélia
ügyintéző
+36 1 488 7601, 57601 szauer.nelli@emk.semmelweis.hu
Tenevszki Kosztadin
ügyvivő szakértő
+36 1 488 7601, 57601 tenevszki.kosztadin@emk.semmelweis.hu
Turgyán Renáta
ügyintéző
+36 1 488 7601, turgyan.renata@emk.semmelweis.hu