Munkatársaink is kitüntetéseket kaptak az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 176. évfordulója alkalmából megrendezett egyetemi ünnepségen.

• Dr. Antal Zsuzsanna, Dr. Gaál Péter, Juhász Péter, Kóder Fruzsina, Dr. Lőrincz Orsolya, Nebehaj Orsolya, Polakovics Nóra és Szaszovszky Eszter Dékáni Dicséretben részesült.
  • Dr. Belicza Éva Rektori Dicséretet kapott.
  • Farkas Beáta és Tenevszki Kosztadin a Semmelweis Egyetem Kiváló Dolgozója kitüntetést vehették át.
  • Dr. Joó Tamás docensi kinevezést kapott.

Gratulálunk az elismerésekhez.

2024. március 15-ei ünnepség kitüntettek Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző KözpontA képen balról jobbra: Tenevszki Kosztadin, dr. Sinkó Eszter, Farkas Beáta, Nebehaj Orsolya,
Kóder Fruzsina, Szaszovszky Eszter, dr. Belicza Éva, dr. Juhász Péter, dr. Joó Tamás

Az ünnepségről és a további díjazottakról a Semmelweis Egyetem is részletesen is beszámolt.