A szociális szolgáltatás menedzsment szakirányú képzésen elkezdődött az első vizsgaidőszak. Az oktatók már meg is kapták az osztályzatot a résztvevőktől.

Az értékelésük: 4,5

Kiváló minősítést kaptak a képzés légkörére, a képzés szakmai tartalmára, az oktatók felkészültségére és a képzés szervezésére.

A résztvevők szerint az oktatók lelkesek, jól felkészültek, érthetőek. Széles körű tapasztalatokkal rendelkeznek a szociális szakmában, nagyon hitelesek.

A tananyag bőséges, jól adaptálható, interaktív, egymásra épül és mélyül a tartalom.

A képzés szervezése professzionális, segítőkész és támogató.

Ha még gondolkodsz, mert nem vagy biztos benne, hogy szükséged van-e rá? Ha nem tudod belefér-e az idődbe, megéri-e? Segítenek a jelenlegi hallgatók!

Ezt üzenték a jelentkezőknek:

• Nagyon sokat lehet tanulni, és a munka során hasznosítani.
  • Naprakész tudás hiteles oktatóktól, élménytanulással.
  • Mióta ide járok, egészen más szemüvegen keresztül látom a problémákat.
  • Fejlődési, fejlesztési esélyek. Kapcsolatépítés. Konkrét, érvényes és friss szakmai és vezetői ismeretek.
  • A kiégés ellen a legjobb a fejlődés, és itt profi szakemberektől, kollégáktól tanulhatunk.
  • A képzés térítési díja szerintem méltányos és megéri, nincs túlárazva. Korrekt tartalom korrekt áron.

Jelentkezési határidő: 2021. május 31.

Jelentkezés

Bővebb információ