A 45. Medicina konferenciához kapcsolódva a Magyar Egészségügyi Menedzsment Társaság ismét meghirdeti az Év Medikusa díjat. A 400.000 forintos pénzjutalommal járó díj célja elismerni a sikeres egyetemi tanulmányaik mellett kiemelkedő közéleti teljesítményt nyújtó orvostanhallgatókat, akik legtöbbet tesznek az emberekért, a közösségért.

A beérkezett pályázatokat a Medicina Fórum zsűrije, a Magyar Kórházszövetség, az Orvos Szakmai Kollégium, a Magyar Egészségügyi Menedzsment Társaság és a Magyar Orvostanhallgatók Szövetsége bírálja el.

Olyan orvostanhallgatók jelentkezését várjuk, akik jelenleg tanulmányaikat folyatják valamelyik orvosegyetemen és legalább 2 lezárt félévvel rendelkeznek.

A legjobb pályamunka benyújtója részt vehet a 2022. november 17-én megrendezésre kerülő Medicina konferencián és a díjátadó Gálaesten.

Jelentkezési határidő: 2022. 10. 09.

Jelentkezni a memt.hu oldalon lehet.