A Belügyi Tudományos Tanács, a Nemzetbiztonsági Szakszolgálat Nemzeti Kibervédelmi Intézet és a Magyar Egészségügyi Menedzsment Társaság közös szervezésében 2022. október 18-án és 19-én ötödik alkalommal kerül megrendezésre a Kiberbiztonsági Játs(s)zMa elnevezésű vetélkedő.

Fő szakmai támogatók a Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző Központ és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem.

A vetélkedőre idén is 4 területről várjuk a jelentkezőket: a belügyi-rendészeti ismereteket és a vízügyi ismereteket oktató köznevelési intézmények tanulóit, az egészségügyi ismereteket oktató köznevelési intézmények tanulóit, a rendvédelmi technikumok tanulóit és a felsőoktatás hallgatóit, valamint a Belügyminisztérium és a belügyminiszter által irányított szervek részéről delegált kollégákat.

A vetélkedő idén is digitális formában kerül megrendezésre, jelentkezni online lehet a vetélkedő honlapján keresztül.