Az Egészségügyi Közszolgálati Kar, Kari Gazdasági Igazgatóság gazdasági koordinátor munkatársat keres teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaviszonnyal, 3 hónap próbaidő kikötése mellett.

Munkavégzés helye: 1125 Budapest, Kútvölgyi út 2.

Feladatok:

  • elsősorban eszközgazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása és a leltározásban, selejtezésben való közreműködés
  • továbbá: pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • beszerzések teljeskörű ügyintézése
  • számlák ellenőrzése, előkészítése, feldolgozása
  • gazdasági vezető tevékenységének támogatása
  • pénzügyi feladatok előkészítése és végrehajtásukban való közreműködés
  • az általános működéséhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • vevői számlák készítése és követeléskezelési feladatok ellátása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • magas szintű számítógépes ismeret (különösen Excel, Word)

Előnyt jelentő képzettség, tapasztalat:

  • középfokú pénzügyi, számviteli végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP rendszer ismerete
  • pályázati elszámolásokban való jártasság
  • angol középfokú nyelvismeret
  • excel táblázatkezelő kiemelt szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • fiatalos, segítőkész csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • biztos, stabil munkahely

Jelentkezési határidő: 2022. június 10.

Az önéletrajzokat a palizs.brigitta@emk.semmelweis.hu e-mail címre várjuk.