Az EMK új programot hirdet meg egy nyári egyetem keretében, melynek címe: Az egészségügyi dolgozók digitális ismeretei („L-ead – Leveraging e-health workforce by advanced skills”).

A L-ead nyári egyetem célja, hogy felhívja a figyelmet azokra a változásokra, melyeket a digitalizáció fejlődése hoz az egészségügy világába. A változásmenedzsment és a tényeken alapuló szakpolitika segítségével a résztvevőket abban támogatjuk, hogy megértsék az egészségügyi rendszerek működését és a digitális változások hatását az egészségügyi rendszerre, valamint az egészségügyi munkaerőre nézve.
Partnereink ebben a programban az IESE Business School, University de Navarra és az E-Group. A kezdeményezést az EIT Health CAMPUS program támogatja.

Időpontok és helyszínek:
2019. július 8-12: Barcelona (IESE)
2019. július 15-19: Budapest (EMK)

A kurzus ingyenes, teljesítésének feltétele a két egymásra épülő heti programon való részvétel.

A jelentkezés határideje:
2019. május 19.
BSc, MSc, PhD hallgatók, posztdoktorok és kutatók, illetve gyakorló egészségügyi szakemberek jelentkezését egyaránt várjuk.