A Belügyi Tudományos Tanács a Nemzeti Kibervédelmi Intézettel és a Magyar Egészségügyi Menedzsment Társasággal közös szervezésben, az Egészségügyi Menedzserképző Központ, a Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt., valamint a PricewaterhouseCoopers Kft. szakmai támogatásával idén is megrendezi a Kiberbiztonsági Játs(s)zMa néven ismert és kedvelt vetélkedőjét, immár negyedik alkalommal.

A vetélkedőre idén 4 területről várjuk a jelentkezőket:

• a belügyi-rendészeti ismereteket és a vízügyi ismereteket oktató köznevelési intézmények tanulóit,
  • az egészségügyi köznevelési intézmények tanulóit,
  • a rendvédelmi technikumok tanulóit és a felsőoktatás hallgatóit,
  • a Belügyminisztérium és a belügyminiszter által irányított szervek munkatársait.

A résztvevőknek átlagos informatikai, felhasználói ismeretekkel kell rendelkezniük.

A vetélkedő időpontja: 2021. október 26. (kedd) és 2021. október 28. (csütörtök)