Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc emlékére megrendezett március 15-i ünnepség keretein belül dr. Merkely Béla rektor és dr. Kellermayer Miklós, az Általános Orvostudományi Kar dékánja adta át az idei vezetői kinevezéseket és egyetemi kitüntetéseket, így többek között a rektori és dékáni dicséreteket, valamint a kiváló dolgozói elismeréseket.

Az ünnepség során vehette át vezetői megbízatását prof. dr. Holló Péter, a Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika igazgatója, akinek munkájához további sok sikert kíván a klinika egész kollektívája.
Rektori kitüntetésben Váradi Krisztina takarító, dékáni dicséretben Ráfael Péter Zsolt ápoló részesült, míg a Semmelweis Egyetem kiváló dolgozója elismerést Talmaci Miklósné asszisztens vehette át.

Minden kedves kollégánknak szívből gratulálunk!

Az ünnepségről készült egyetemi cikket itt olvashatják el.

Prof. Dr. Holló Péter

2kép