Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 176. évfordulóján rendezett ünnepi megemlékezésen a hősök emlékének felidézése mellett a hagyományokhoz híven a Semmelweis Egyetem polgárai kitüntetéseket vehettek át az egyetem vezetőitől.
Ez alkalommak klinikánk részéről négy munkatársunk részesült elismerésben: a Semmelweis Egyetem Kiváló Dolgozója kitüntetést dr. Medvecz Márta egyetemi docens, a Semmelweis Egyetem Kiváló Szakdolgozója díjat Todorov József Illésné Edit vehette át, míg Rektori Dicséretet Gecséné Bíró Ágnes és Radnics Miklósné Marika kapott. A kitüntetéseket dr. Merkely Béla rektor úr adta át a díjazottaknak.

Az elismerésekhez szívből gratulálunk kedves Kolléganőinknek, további sok sikert és jó egészséget kívánunk!

5kép