Az Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola meghívásának eleget téve ezúttal – rendhagyó módon – a BőrŐrök mentek el a diákokhoz, akik telt házas részvétellel és nagy szeretettel várták őket, s hallgatták meg BőrŐreink izgalmas és érdekfeszítő előadásait.
Täicht István tanár úr, aki a „kihelyezett” eseményt megszervezte, elismerő szavakkal méltatta kollégáinkat:
„Drága Doktornő! Csodálom Önöket és nagyon boldog vagyok, hogy csütörtökön találkozhattunk, és meghallgathattuk fantasztikus előadásaikat! Nagyon jó volt Önöket ismét látni és hallani! Kis csapatuk fantasztikus munkát végez! Köszönök mindent Önöknek és nagyon büszke vagyok arra, hogy ismerhetem Önöket! Köszönöm, hogy ilyen jó kapcsolatot alakíthattunk ki! Áldozatos munkájukhoz sok erőt és egészséget kívánok! Taicht István”

A Bőrklinika minden kollégája nevében ezúton is köszönjük a kedves szavakat és gratulálunk a BőrŐrök remek csapatának!

A képen szereplők balról jobbra: Dr. Kuroli Enikő, Täicht István, Bencés Ilona, dr. Mohos Anita, dr. Koszorú Kamilla és dr. Németh Dominik. További BőrŐrök a mai napon: dr. Bojtor Adrienn és dr. Lőrincz Kende voltak.