Telt házas közönség előtt ünnepelhette január 27-én jubiluemi, 5. születésnapját a BőrŐrök Egészségprogram. A felvilágosító eseménysorozat a megszokott módon, havonta egy alkalommal, hasznos és érdekfeszítő témákkal, nyereményjátékkal várja a középiskolás osztályokat. Az érdeklődés idén is óriási, tavaszi időpontjaink most is nagyon gyorsan, szinte rekordidő alatt elkeltek.
Kérjük azokat az iskolákat, akik már nem tudtak regisztrálni az első féléves előadásinkra, kísérjék figyelemmel honlapunkat és Facebook oldalunkat, ahol minden fontos információt megosztunk.

5 éves a BőrŐrök 🙂 A képen balról jobbra: prof. Dr. Sárdy Miklós, dr. Kuroli Enikő, Bencés Ilona, prof. dr. Holló Péter és dr. Lőrincz Kende látható