Klinikánk PhD hallgatója, dr. Németh Dominik (témavezetője: dr. Pónyai Györgyi PhD, egyetemi docens) II. helyezést ért el az országos Schultheisz Emil Díj Orvostörténeti cikkpályázaton a „Kontakt allergia vizsgálata Magyarországon az elmúlt 100 évben” című közleményével, mely a Kaleidoscope Művelődés-, Tudomány- és Orvostörténeti Folyóiratban jelent meg.

Dr. Schultheisz Emil a Semmelweis Egyetem professzor emeritusa, a Semmelweis Orvostörténeti Múzeum főigazgatója, a Semmelweis Egyetem Orvostörténeti és Társadalomorvostani Intézet alapítója volt. Az Európa-hírű belgyógyász és orvostörténész professzor munkásságának elismeréseként létrejövő alapítvány kívánja támogatni az orvostörténeti kutatásokkal is foglalkozó fiatalokat.

Kollégánknak ezúton is szívből gratulálunk és további sikereket kívánunk!