Pályázati felhívás

A Semmelweis Egyetem Pető András Kara pályázatot hirdet a konduktív nevelési tevékenységgel, valamint a konduktorképzéssel összefüggő tananyag- és képzéstartalom fejlesztések, módszertani innovációk, új mérési modellek- és eszközök tesztelésének és alkalmazásának lehetőségei, programinnovációk témakörében annak érdekében, hogy azok eredményeinek disszeminációját, minősített publikációját és a szakmai közösséggel való minél szélesebb körű megismertetését támogassa.

A pályázat címe: Pető András – Hári Mária Mentorprogram

A pályázat meghirdetésének célja, hogy a Semmelweis Egyetem Pető András Kar munkatársainak, hallgatóinak szakmai ismereteit és gyakorlati tapasztalatait gazdagítsa, valamint a vizsgálati témák és innovációk iránt érdeklődő szakemberek véleményét és javaslatait is megismerje.

A pályázati felhívás részletei itt találhatók:

Pályázat – Mentorprogram – Pető András Kar (semmelweis.hu)