A Kanizsay Dorottya Katolikus Gimnázium, Egészségügyi SZKI és Szakgimnázium meghívására a Semmelweis Egyetem Pető András Kar Konduktív Pedagógiai Intézetének oktatói Kállay Zsófia és Gál Franciska, valamint konduktor hallgatója Dian Fanni képviselték Karunkat a Fogyatékos Emberek Világnapja alkalmából rendezett projektnapon.

A projektnapon az iskola tanulói megismerkedhettek a különböző fogyatékosság típusokkal, sajátosságaikkal, nehézségeikkel és lehetőségeikkel, a fogyatékosokkal foglalkozó szakterületekkel, szakemberek munkájával.

Oktatóink és hallgatónk kötetlen beszélgetés és játékos foglalkozás során érzékenyítették a tanulókat a központi idegrendszeri sérülés következtében mozgássérültté vált emberek irányába.