Magyar Termék Nagydíjas a speciális nevelési igényű gyermekeknek Pető-módszerrel kifejlesztett program.

A Balázs-Diák Kft és a Pető András Főiskola közös munkájának eredményeként Magyar Termék Nagydíjban, és a Magyar Termék Nagydíj Informatikai Nívódíjában, valamint Gazdasági Újságírói Díjban részesült a Kis felfedező és a Színvarázs nevű szoftverek. A két program hatékony segítséget nyújt az óvodás és iskoláskorú, speciális nevelési igényű gyermekek digitális kompetenciájának fejlesztésében, hiszen a programok használatával a gyermekek színfelismerése és térbeli tájékozódása is erősödik.
A Pető András Főiskola elhivatott a központi idegrendszeri sérüléssel élők számára az infokommunikációs eszközök használatának terjesztésében, emellett célként tűzi ki a korszerű készségek, a digitális pedagógia, valamint az óvodai és iskolai nevelésben alkalmazott módszerek körének bővítését. Ezért a Balázs-Diák Kft-vel közös munka keretében, széles körű tapasztalatainkat felhasználva, olyan esélyteremtő oktatási szoftverek kerültek kifejlesztésre, melyek nagyban elősegítik a gyermekek ismereteinek hatékony bővítését.