Több, mint száz oktatási intézmény, köztük a Pető András Főiskola is bemutatja kínálatát továbbtanulási témakörben a 16. EDUCATIO Kiállításon. A felsőoktatás idei szakkiállításán a Petőt az F12-es standnál találják az érdeklődők.

A kiállításon a konduktív pedagógia iránt érdeklődő látogatók ismerkedhetnek meg a Pető András Főiskola tevékenységeivel. Tájékoztatást kaphatnak a felvételi követelményekről, szakirányokról, alkalmassági vizsgákról, ösztöndíjakról, a kollégiumi és hallgatói életről, valamint a munkaerőpiacon való elhelyezkedési lehetőségekről. A Főiskola standjánál az Intézmény jelenlegi hallgatói is várják az érdeklődőket, így a jelentkezők naprakész információkat és tapasztalatokat gyűjthetnek a Főiskoláról. A kiállításra a belépés ingyenes.

Várunk minden kedves érdeklődőt 2016. január 21 és 23 között az Educatio kiállításon!