A Pető András Főiskola 2015. december 05-én Családi Mikulás Napot rendezett. Az Önkéntesség Világnapja alkalmából a rendezvény segítői voltak munkatársaink mellett hallgatóink, az EMMI Felsőoktatásért felelős Államtitkárságának munkatársai és gimnazista diákok. A gyermekek kézműves foglalkozáson, néptánc oktatáson vehettek részt, majd a szánkóval érkező Mikulás minden gyermeknek ajándékkal is kedveskedett.
A Pető András Főiskola célja a hagyományteremtő Családi Mikulás nappal a társadalmi integráció elősegítése, valamint közösségi tér biztosítása az ép és sérült fejlődésmenetű gyermekeket nevelő családok részére.

A rendezvényen összegyűlt 100.000 Ft adományból rászoruló családjaink Karácsonyát tesszük szebbé.
Köszönjük mindazoknak, akik adományaikkal hozzájárultak ehhez.

A rendezvényen készült fotók letölthetők itt.

A Pető András Főiskola vezetősége