Az idei Semmelweis Egyetem tanévnyitó ünnepségen Pro Universitate díjat és Kiváló Oktató Kitüntetést adtak át

Gratulálunk Dr. Weltner János tanár úrnak, klinikánk senior sebész kollégájának, aki „Pro Universitate” díjban részesül!

Gratulálunk Rengeiné Dr. Kiss Tímeanak, a STéG ápolásfejlesztési koordinátorának, aki „Kiváló Oktató Szakdolgozó” kinevezését vehette át!

Ez a rangos elismerés azoknak a munkáját jutalmazza, akik kiemelkedő tevékenységükkel hozzájárultak az egyetem célkitűzéseinek megvalósításához, az egyetemi klinika fejlődéséhez és gyarapodásához. Dr. Weltner János több évtizedes elhivatott munkájával, iskolateremtő oktatómunkájával és tudományos eredményeivel kivívta a hazai és nemzetközi szakmai körök elismerését.

Rengeiné Dr. Kiss Tímea, klinikánk ápolásfejlesztési koordinátora Kiváló Oktató Szakdolgozó kitüntetésben részesült. A díj azoknak a szakdolgozóknak jár, akik évek óta kiemelkedő eredménnyel vesznek részt a hallgatók gyakorlati oktatásában, és etikai magatartásukkal példát mutatnak a fiatalok számára. Dr. Kiss Tímea elkötelezettsége és szakmai tudása példaértékű, és hozzájárul az egészségügyi képzés magas színvonalához.

Köszönjük, hogy hozzájárultak és mai napig hozzájárulnak, segítik klinikánk és egyetemünk fejlődését!

5kép