Tisztelt Munkatársak!

Tájékoztatjuk Önöket arról, hogy a Semmelweis Egyetem belső szervezeti egységek nyilvántartása módosításra és közzétételre került:

I. Szervezeti egységek nyilvántartásának módosítása

Rövid összefoglaló:

1. A Klinikai Központ Orvosszakmai Főigazgatóság szakmai irányításával működő szervezeti egységei az alábbiakban alakulnak:

Orvosszakmai Főigazgatóság

ba) Egészségügyi Irányítási és Fejlesztési Igazgatóság

baa) Egészségügyi Engedélyezési Osztály

bab) Finanszírozási Osztály

bac) Klinikai Kutatások Központi Koordinációs Iroda

bad) Egészségügyi Erőforrás FejlesztésiEllátásfejlesztési Osztály

bae) Műszerfejlesztésinyilvántartási és Fejlesztési Osztály

bb) Ápolásvezetési és Szakdolgozói Oktatási Igazgatóság

bba) Központi Dietetikai Osztály

bbb) Korányi Központi Betegellátó Épület- Központi Sterilizáló Osztály

bbc) Korányi Központi Betegellátó Épület- Központi Betegfelvételi Osztály

bc) Ellátásszervezési Egészségügyi Szolgáltatási Igazgatóság

bca) Kórházhigiénés Osztály

bcb) Sugárvédelmi Szolgálat

bd) Egészségügyi Ellátásszervezési Igazgatóság

bda) Akut Betegellátás és Betegút Szervezési Osztály

bdb) Mentés és Betegszállítás Koordinációs Osztály

Elfogadó/módosító szenátusi határozat: 52/2024. (VI.27.) számú szenátusi határozat

Hatálybalépés napja: 2024. július 06.

2. A központi szervezeti egységek között létrehozásra került a Biostatisztikai és Hálózattudományi Intézet.

Elfogadó/módosító szenátusi határozat: 57/2024. (VI.27.) számú szenátusi határozat

Hatálybalépés napja: 2024. július 06.

3. Módosult az Általános Orvostudományi Kar Idegsebészeti Tanszék, a Rehabilitációs Medicina Tanszék, a Traumatológiai Tanszék, a hozzájuk rendelten működő tanszéki csoportok, valamint a Klinikai Pszichológia Tanszék Egyetem szervezetében elfoglalt helye.

Elfogadó/módosító szenátusi határozat: 58/2024. (VI.27.) számú szenátusi határozat

Hatálybalépés napja: 2024. július 06.

4. Az SZMSZ I.1. rész 7. § (13) bekezdése alapján az igazgatóság szintjét el nem érő szervezeti ügyrendi változásokról a Jogi és Igazgatási Főigazgatóság előkészítése alapján a rektor a Szenátust a 2024. június 27-i ülésén tájékoztatta. Az adatszolgáltatások alapján a változások átvezetésre kerültek a szervezeti egységek nyilvántartásán.

Megtekintem a szervezeti egység nyilvántartást!

Semmelweis Egyetem Jogi és Igazgatási Főigazgatóság