Tisztelt Munkatársak!

Tájékoztatjuk Önöket arról, hogy a Szervezeti és Működési Szabályzat az alábbiak szerint módosításra és közzétételre került:

1.) I.1. rész – Általános szervezeti és működési rendelkezések

Rövid összefoglaló:

A módosítás a Honvéd-, Katasztrófa- és Rendvédelem-Orvostan Tanszék felállítását rögzíti, egyúttal meghatározásra kerültek az új tanszék oktatási feladatai, a tanszék irányítására, vezetésére vonatkozó rendelkezések.

A tartalom megtekinthető: I.1. rész – Általános szervezeti és működési rendelkezések

Módosító szenátusi határozat: 3/2024. (I.25.)

Hatálybalépés napja: 2024. február 1.

2.) I.1. rész – Mellékletek

Rövid összefoglaló: Az I.1. rész szerinti szervezeti egységet érintő módosítás okán az Egyetem organogramja kiegészítésre került a Honvéd-, Katasztrófa- és Rendvédelem-Orvostan Tanszékkel

A tartalom megtekinthető: I.1. rész – Mellékletek

Módosító szenátusi határozat: 3/2024. (I.25.)

Hatálybalépés napja: 2024. február 1.

3.) II.4. rész – A felsőoktatási intézmény által adományozható címek feltételei

Rövid összefoglaló:

A módosítás a Tiszteletbeli Szenátor (Senator Honoris Causa) kitüntető cím adományozásának feltételeit pontosítja, egyúttal a cím adományozás kapcsán szerzett jogosultságokat határozza meg.

A tartalom megtekinthető: II.4. rész – A felsőoktatási intézmény által adományozható címek feltételei

Módosító szenátusi határozat: 1/2024. (I.25.)

Hatálybalépés napja: 2024. január 25.

Semmelweis Egyetem Jogi és Igazgatási Főigazgatóság