Időpont: 2024. május 15. szerda

Honlap, felhívás

Helyszín: Óbudai Egyetem, 1034 Budapest, Bécsi út 96/B.

Szervező: MELLearN – Felsőoktatási Hálózat az Életen Át Tartó Tanulásért Egyesület, Óbudai Egyetem

Doktoranduszok és 3 egyetemi oktató számára a konferencián való részvétel ingyenes, amennyiben részvételi szándékukat jelzik nekünk a monzeger.katalin@semmelweis.hu e-mail-címen.

FRISSÍTÉS: 1 szabad oktatói hely maradt

A MELLearN Felsőoktatási Lifelong Learning Hálózat a Magyar Rektori Konferencia és a Tempus Közalapítvány szakmai partnerként és az eucen, azaz az Európai Egyetemek LLL Hálózatának tagjaként 2024. május 15-én tartja a 20. tematikus MELLearN Felsőoktatási Lifelong Learning Konferenciát, melynek fókuszában az egyetemek közreműködésével megvalósuló hatékony tudástranszfer és képességfejlesztés lesz.

A tanácskozáson neves külföldi, hazai előadók és kutatók tárják fel a felsőoktatási környezetben zajló tudásmegosztási gyakorlatok és folyamatok trendjeit, az egyéni, továbbá közösségi képesség-fejlesztés kihívásait a digitális transzformáció tükrében.

Kép forrása: Pasztilla aka Attila Terbócs, CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, via Wikimedia Commons