A Semmelweis Egyetemen 2017. november 27-28-29-én rendkívüli Közalkalmazotti Tanács választást tartanak a Pető András Kar csatlakozása miatt.

A Közalkalmazotti Tanács célja a munkavállalók szociális és gazdasági érdekeinek védelme, tagjait az egyetem közalkalmazottai maguk közül választják. KAT taggá az választható, aki cselekvőképes, legalább hat hónapja az egyetem (vagy az augusztusban csatlakozott Pető András Kar) közalkalmazottja.

Jelöltet állíthat legalább ötven munkavállaló vagy az egyetemen képviselettel rendelkező szakszervezet. Nem választható KAT taggá, aki munkáltatói jogot gyakorol, vezető hozzátartozója vagy a választási bizottság tagja!

A jelöltállítás határideje: 2017. október 27. 12.00 óra

A választásokról bővebb információ, és a jelöltállításhoz szükséges dokumentumok a Közalkalmazotti Tanács honlapján érhetőek el.