Kedves Elsőéves Hallgatók, kedves Szülők!

A Semmelweis Egyetem Gyógyszerésztudományi Kara hallgatói-szülői fórumot tart a frissen felvett elsőéves hallgatóknak, szüleiknek és hozzátartozóiknak 2024. szeptember 12-én 17.00-19.00 között a Gyógyszerésztudományi Kar Hőgyes előadótermében ill. online formában a zoom rendszerben.

A fórum célja, hogy áttekintést adjunk a Kar gyógyszerészképzésének jellemzőiről, fontosabb kérdéseiről és az egyetemi élet sokszínűségéről. A fórum igyekszik hasznos információkkal, tanácsokkal segíteni a hallgatókat és családjukat az egyetemi életbe való zökkenőmentes beilleszkedésben, eligazodni az egyetemi rendszerben, tanácsokat adni a tanulmányok elkezdéséhez és sikeres teljesítéséhez. A tájékoztatón esetleges kérdéseiket is feltehetik a Kar vezetőinek.

Témák:

Miért volt jó választás a Semmelweis GYTK? (elhelyezkedési és karrier lehetőségek, stb.)

Hogyan épül fel a gyógyszerészképzés a Semmelweis Egyetemen?

Milyen kihívásokkal találkozik a diák az egyetemi életben a középiskolához képest?

Hogyan lehet sikeresen teljesíteni az elvárásokat?

Hogyan segítjük a diákokat ezen az úton?

Hogyan tudják a szülők segíteni a hallgatókat az egyetemi képzésben?

Ezeken túlmenően minden olyan kérdésre igyekszünk válaszolni, megoldást találni, ami felmerül a szülőkben és a hallgatókban! Mert nincs rossz kérdés…

Online csatlakozási lehetőség a zoom rendszerben az alábbi linken: https://semmelweis.zoom.us/j/99917264561

Üdvözlettel:

Dr. Antal István egyetemi tanár, dékán