A Társaság 2004 óta rendezi meg a hazai orvosi egyetemeken sikerrel szervezett Richter Tudós Klub sorozatát. A klub célja egyrészt az, hogy az érdeklődők számára az orvosi, gyógyszerészeti tudományos élet középpontjában álló témákkal kapcsolatos információkat az adott területek neves, elismert szakembereinek előadásában átadja, másrészt, hogy a Társaság tevékenységét közelebbről megismertesse a hallgatókkal. Az előadásokat kiemelten ajánljuk az egyetemi hallgatók, a rezidensképzésen résztvevők, valamint a fiatal gyakorló orvosok, családorvosok és a gyógyszerészek figyelmébe.

A Richter Tudós Klub előadásain és az azt követő fogadáson a részvétel ingyenes. Reméljük, megtiszteli rendezvényünket és értékes, új ismeretanyaggal gazdagítva tesszük emlékezetessé a Richter Tudós Klubon való részvételét. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A részvételhez előzetes regisztráció szükséges. Kérjük, látogatási szándékát jelezze Olasz Saroltánál e-mailen az s.olasz@richter.hu címen!

HELYSZÍN:

Semmelweis Egyetem Nagyvárad téri Elméleti Tömb, Díszterem

Budapest, VIII. Nagyvárad tér 4.

IDŐPONT:

2018. május 15., kedd 16:00 óra

PROGRAM:

Bogsch Erik
Igazgatóság elnöke
Richter Gedeon Nyrt.
Richter Gedeon – Évszázados felelősséggel az
egészségért

Dr. Zacher Gábor
osztályvezető főorvos, c. egyetemi docens
Sürgősségi Betegellátó Centrum
Mindennapi függőségeink