A Semmelweis Egyetem Hallgatói Önkormányzatának 2015. évi tisztújító választása sikeresen és fennakadásmentesen lezajlott.

A Választási Bizottság a 2015. december 14. napján tartott ülésén megállapította, hogy a választási eljárás érvényesen és eredményesen zárult. A választáson a hallgatók 32,44 %-a vett részt.

A szavazatok összesítését követően a Választási Bizottság megállapította, hogy a következő jelöltek nyertek mandátumot a Semmelweis Egyetem Önkormányzatának Ideiglenes Küldöttgyűlésébe:
(A jelöltek abc sorrendben, Kartól és a kapott szavazatszámtól függetlenül kerültek felsorolásra.)

1. Baranyi Ivett
  24. Szomolányi Zsuzsa Gabriella
  25. Tiago José Grohmann Pereira
  26. Utassy Kristóf

A Választási Bizottság által felvett jegyzőkönyv aláírt példánya, valamint választás számadatait tartalmazó táblázat a következő linkeken érhető el pdf formátumban.