Mivel SeKA-azonosító egyben EduID-azonosítóként (lásd eduid.hu) is működik, arra is alkalmas, hogy olyan egyetemi és egyetemen kívüli szolgáltatásokat használjunk vele, melyekhez EduID-belépés szükséges.
Az alábbi lista nem teljes körű, ezen kívül még létezhetnek olyan szolgáltatások, melyek EduID-azonosítóval elérhetők.
Moodle
Az egyetem e-learning rendszere, ahol minden egyes tantárgyhoz külön felület tartozik az oktatók által feltöltött további tartalmakkal (pl. jegyzetek, feladatok). További információ ->
Zoom
Videokonferencia-szoftver, mely segítségével lehetőség nyílik online előadások, gyakorlatok és egyéb események lebonyolítására. További információ ->
Kaltura
Videótárhely és interaktív videók készítésének eszköze További információ ->
Filesender
A honlap segítségével nagy állományokat küldhetünk biztonságosan egy vagy több címzett számára anélkül, hogy a levelezőrendszerek korlátait figyelembe kellene venni.
MeRSZ
Szakkönyvek és tankönyvek teljes tartalma mellett számos olyan funkciót érhető el, amelyek megkönnyítik a tanulást és a tudományos munkát.
Levelezési listák
Egyetemi levelezőlisták létrehozása és kezelése
Egyetemi Könyvtár
A könyvtár szolgáltatásainak igénybevétele
Excellence adatbázis
Az Excellence adatbázisban minden kutató saját maga tarthat nyilván több olyan adatot, melyek a munkája elismertségét jelzik (tudományos társaságbeli tisztségek, tagságok, nemzetközi akadémiai tagságok, szerkesztőségi ill. bírálói tagságok tudományos folyóiratokban, díjak, kitüntetések).
Videotorium
A felsőoktatás és kutatás szereplői számára létrehozott speciális video és audio megosztó portál