Az Instilling “Human Literacy” into our Educational Processes (EUniHuLI) projekt lezárása alkalmából online konferenciát rendez a Nantesi Egyetem, melynek egyes eseményeire egyetemünk oktatóit is várják.

Január 6-án 14:00-16:00 között rendezik meg a digitális tanulási környezetekről szóló workshopot, melyen az oktatók a kreatív gondolkodás, a design thinking és a Miro eszköz használatával sajátíthatják el, hogyan erősíthetik a közösség érzését az online kurzusokban. A workshopra itt lehet regisztrálni.

A tudományos integritásról és az álhírekről tart január 7-én 9:15-től előadást Pr. Michelle Bergadaà, a Genfi Egyetem oktatója, valamint az Institute for Research and Action on Fraud and Plagiarism in the Academic Environment társalapítója és elnöke. Az előadásra itt lehet regisztrálni.