Az ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kar „Kutatás és Innováció a Felsőoktatásban Mesterképzés” projektjének keretén belül készült a Semmelweis Egyetem oktatói számára egy módszertani útmutató „A GUIDE FOR UNIVERSITY TEACHERS TO ENHANCE THE EFFECTIVENESS OF GROUP WORK” címmel.

Az útmutató elérhető ezen a linken.

Az útmutató készítéséről szóló bemutató (14 perces videó formájában) megtekinthető ezen a linken.

Az útmutató gyakorlati alkalmazhatóságát egy workshop keretében mutatják be a készítők az érdeklődők számára.

* időpont: 2021. május 27. 16-18h
* helyszín: Zoom (a linket a regisztráláskor megadott e-mail címre küldjük)
* regisztráció: http://bit.ly/EGW-workshop (Jelentkezés előtt, kérjük, tekintse át az útmutatót, mert annak érdekében, hogy a program minél hatékonyabb és személyre szabottabb lehessen, a rövid kérdőívben szerepelnek az útmutató tartalmán belül érdeklődési területre irányuló kérdések.)

A program munkanyelve angol, a szövegértéshez szükséges nyelvi szint felmérhető a videó megtekintésével. Angol nyelvi beszédkészség nem elvárt, a programhoz való hozzászólásokat szükség esetén tolmácsoljuk.

Programfelelős: Kozma Borbála (kozma.borbala@med.semmelweis-univ.hu)