2020-ban is számos oktatási témájú konferencián és workshopon vehetnek részt az érdeklődők, melyek zöme a járványhelyzetre való tekintettel online kerül megrendezésre. Hogy jobban fel tudjuk mérni az érdeklődést egy-egy esemény iránt, létrehoztunk egy eszközt a Moodle-ben, mellyel az egyetemi munkatársak bejelölhetik részvételi szándékukat az adott konferencián.

A részvételi szándék jelzése segít az érdeklődőknek utazásuk megszervezésében és a tapasztalataik megosztásában, mivel fel tudják venni a kapcsolatot a többi kollégával, akik szintén érdeklődnek a konferencia iránt.

Ha kíváncsi, kiket érdekel még a konferencia az egyetemi munkatársak közül, megtekintheti Moodle-felületünkön, ahol Ön is bejelölheti részvételi szándékát, SeKA-hozzáféréssel, az „Iratkoztasson be” gombra kattintva:

Részvételi szándék jelzése

Az aktuális online, belföldi és külföldi konferenciákat az alábbi linken érheti el:

Aktuális konferenciák