Kedves Egyetemi Polgárok!

Szombat este 8-tól kezdődik egy újabb Moodle-terheléses teszt, mellyel kapcsolatban szeretnénk a segítségüket kérni.

Ezúttal fokozatosan, idősávok szerint lesz terhelve a Moodle, amiben az alábbi módon tudnak részt venni:

1. A Moodle főoldalát megnyitva vegyük fel az alábbi, pirossal kiemelt kurzust:
Moodle stress teszt szombat este / Stress test on Saturday evening!

2. Itt válasszunk ki egy csoportot a „Válassz ki egy csoportot még a teszt megkezdése előtt! / Please select a group before the test starts!” tevékenységre kattintva, még mielőtt a teszt elkezdődne. A csoport neve szabja meg, hogy milyen időpontban kezdhetjük meg a teszt megírását, pl. a 20:06-os csoport tagjainak 20:06-kor fog megnyílni a kitölthető teszt.

3. Az így kapott időpontban lépjünk be a Moodle-be, és kezdjük el kitölteni a csoportunknak megfelelő tesztet. A teszt kitöltését a tervezett tesztelés végéig, azaz 20:17-ig folytassuk.

A folyamatot a rendszergazda monitorozni fogja, és a stresszteszt tanulságai szerint fogunk arra vonatkozóan döntéseket hozni, hogy mennyi írásbeli Moodle tesztvizsga lesz lehetséges egy adott idősávban úgy, hogy a rendszer biztonságosan ki tudja szolgálni az igényeket. A tesztelésben az oktatók és a hallgatók egyaránt vesznek, az eredményekről hamarosan beszámolunk majd.

Kérjük, osszák meg kollégáikkal, hallgatótársaikkal is a felhívást. Nagyon szépen köszönjük előre is a segítséget!